Laipni lūgti Bertas Namā!

Ir jautājumi? Mēs spēsim palīdzēt - zvani 80000060!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

BIOBOS RESPI 2 INTRANASAL 5D

Double click on above image to view full picture

attālināt
tuvināt

Vairāk skatu

BIOBOS RESPI 2 INTRANASAL 5D

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Short Description

Aktīvai teļu imunizācijai no 10 dienu vecuma pret BRSV un govju PI3V, lai samazinātu abu vīrusu izdalīšanās daudzumu un ilgumu.
Šīs ir veterināras zāles vai produkts, kuru saskaņā ar latvijas likumdošanu un uzņēmuma politiku nevar iegādāties ar internet veikala starpniecību. Šo produktu var pasūtīt bertas namā tikai autorizēti veterinārie speciālisti LAI AUTORIZĒTOS SPIEDIET ŠEIT

Apraksts

Details

BioBos Respi 2 intranasal deguna aerosols, liofilizāts un šķīdinātājs suspensijas pagatavošanai

AKTĪVO UN CITU VIELU NOSAUKUMS Viena vakcīnas deva (2 ml) satur: Liofilizāts: Aktīvās vielas: Dzīvs, novājināts govju paragripas-3 vīruss (PI3V), celms Bio 23/A 105,0 - 107,5 TCID50 Dzīvs, novājināts govju respiratorais sincitiālais vīruss (BRSV), celms Bio 24/A 104,0 -106,0 TCID50 TCID50 –50% audu kultūru inficējošā deva Izskats pirms atšķaidīšanas: Liofilizātam ir poraina struktūra, gandrīz balta vai iedzeltena krāsa. Šķīdinātājs ir dzidrs, bezkrāsains šķīdums.

INDIKĀCIJA(-S) Aktīvai teļu imunizācijai no 10 dienu vecuma pret BRSV un govju PI3V, lai samazinātu abu vīrusu izdalīšanās daudzumu un ilgumu. Imunitātes iestāšanās tika pierādīta 10 dienas pēc vienreizējas vakcinācijas. Imunitātes ilgums ir pierādīts 12 nedēļas pēc vienreizējas vakcinācijas.

KONTRINDIKĀCIJAS Nav.

IESPĒJAMĀS BLAKUSPARĀDĪBAS Drošuma pētījumu laikā blakusparādības netika novērotas. Publicētie dati liecina, ka atsevišķos gadījumos atkārtota BRSV iedarbība var izraisīt pārmērīgas jutības reakcijas. Veterināro zāļu blakusparādību sastopamības biežums norādīts sekojošā secībā: - ļoti bieži (novērotas vairāk nekā 1 no 10 dzīvniekiem vienas aprūpes laikā); - bieži (novērotas vairāk nekā 1, taču mazāk nekā 10 dzīvniekiem no 100 dzīvniekiem); - retāk (novērotas vairāk nekā 1, taču mazāk nekā 10 dzīvniekiem no 1000 dzīvnieku); - reti (novērotas vairāk nekā 1, taču mazāk nekā 10 dzīvniekiem no 10000 dzīvnieku); - ļoti reti (novērotas mazāk nekā 1 dzīvniekam no 10000 dzīvnieku, atsevišķus gadījumus ieskaitot). Ja rodas nopietnas blakusparādības vai citas parādības, kas nav minētas šajā lietošanas instrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.

MĒRĶA SUGAS Liellopi

Papildus informācija

Papildus informācija

Aktīva viela
Merķа suga
RažotājsBioveta a.s.
Tilpums
Svars
Iepakojums
kategorija

Apskati

Rakstīt atsauksmi

Tikai reģistrētie lietotāji var rakstīt atsauksmes. Lūdzu, Pieslēdzaties vai reģistrējaties

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.