Laipni lūgti Bertas Namā!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

BIOVETA

 

 

 

 

 

BIOVETA - stabils ģimenes uzņēmums ar 100 gadu pieredzi! Bioveta produktu klāstā ir veterinārās zāles un dzīvnieku kopšanas līdzekļi. 

Bioveta ir viens no vadošajiem uzņēmumiem pasaulē, kas eksportē savu produkciju uz vairāk kā 90 pasaules valstīm.

Pēc Pirmā pasaules kara notika liela masu kustība, kas izraisīja plašu un strauju infekcijas slimību attīstību gan cilvēku, gan dzīvnieku vidū. Bija pieejamas vakcīnas no ārvalstīm, bet tās bija dārgas. Tas arī bija lielākais grūdiens Čehijas uzņēmuma idejai par pētījumu un ražošanas uzsākšanu.

Uzņēmums ar lielu cilvēcisko faktoru.

Uzņēmuma darbība mūsdienās ir kļuvusi automatizētāka, bet vēl joprojām liels diagnostikas, laboratorijas un arī ražošanas darbs tiek veikts ar rokām.  

Uzņēmumā strādā ap 700 cilvēku. Pats galvenais, ar ko šis uzņēmums atšķiras no pārējiem - aktīvās vielas tiek laboratoriski ražotas pašu spēkiem. Uzņēmums nepārtraukti investē savā attīstībā. 

Lai radītu aktīvo vielu, ir nepieciešama jauna tehnika, aparatūra, nepieciešams izstrādāt pētījumus. Bioveta nepārpērk produktus un aktīvās vielas, bet visu ražo pašu spēkiem. Visi radītie produkti tiek arī atbilstoši sertificēti. Tas izskaidro Bioveta produktu zemās cenas, kas bieži mūs pārsteidz un liek maldīgi apšaubīt kvalitāti. Par Biovetas augstajiem standartiem mums nav jāsatraucas, jo ar šo uzņēmumu sadarbojas daudz pasaulē pazīstamu zīmolu.          

Gadsimta produkts                                                                                     

Par gadsimta produktu viennozīmīgi tiek atzīta perorālā vakcīna pret trakumsērgu ''Lysvulpen'' savvaļas dzīvniekiem (lapsām, jenotsuņiem).  Vakcīna tiek ražota kopš 1992. gada un līdz šim ir pārdotas vairāk kā 323 miljons devu visā pasaulē. Vakcīnas tiek izbērtas no gaisa transporta divas reizes gadā - pavasarī un rudenī. Šādā veidā tiek apkarota trakumsērga savvaļas dzīvniekiem visā pasaulē.