Laipni lūgti Bertas Namā!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

Krītošā kārtībā

Lūgums pievērst uzmanību Bertas Nams Veterinārās aptiekas darba laika izmaiņām 18.11.2020 un 19.11.2020.

Lasīt vairāk

JOSERA saņem apbalvojumu kategorijā "Ilgtspējīga mīļdzīvnieku barība"

Lasīt vairāk

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību prostatas audzēja problēmai, pirms pāris gadiem Latvijas vīrieši tika aicināti audzēt ūsas. Tika veiktas arī dažādas sabiedriskas un individuālas aktivitātes. Bet, vai prostatas problēmas var skart arī suņus?  

Lasīt vairāk

Mainīts Bertas Nams Veterinārās aptiekas darba laiks! Izmaiņas būs spēkā līdz š.g. 23. oktobrim.

Lasīt vairāk

Bertas Nams Veterinārā aptieka 23.06.20 un 24.06.20 būs slēgta.  

Lasīt vairāk

Informējam, ka sakarā ar pakomātu tīklu un kurjerdienestu palielināto noslodzi, sūtījumu piegāde var kavēties. Lūgums būt saprotošiem un, ja kāda no precēm nepieciešama ātrāk, aicinām izmantot iespēju izņemt savu pasūtījumu Bertas Nams veterinārajā aptiekā Rīgā, Ventspils ielā 50 k.6, vai kādā no Zaļā Veterinārā aptieka filiālēm, sarakstu skat. šajā saitē: http://www.vetaptiekas.lv/kontakti/.

Lasīt vairāk

Bertas Nams veterinārā aptieka un birojs būs slēgts 10.aprīlī un 13. aprīlī.

Lasīt vairāk

Kā uzlabot izslaukumu un pilnvērtīgāk izmantot liellopu barības devu? Uz šiem un citiem jautājumiem piensaimniecību īpašnieki, veterinārārsti, zootehniķi un lauksaimniecības ēdināšanas speciālisti guva atbildes SIA Bertas Nams un Lielbritānijas uzņēmuma AB NEO organizētajā kvalifikācijas celšanas un pieredzes apmaiņas seminārā. 

 

Lasīt vairāk

Pavasaris un rudens ir laiks, kad dzīvnieki izjūt spēcīgu dzimumtieksmi un ir gatavi mesties prom no mājas mīlas dēkās. Un nereti šādi piedzīvojumi beidzas ar nevēlamiem pēcnācējiem. Taču saimniekus uztrauc ne tikai tas. Šādos aktivitātes periodos saimniekiem galvassāpes rada arī mīluļu uzvedība un paklausība, ar kuru tikt galā nereti ir daudz grūtāk. Kā risināt šo problēmu, stāsta veterinārārste INTA KUZMINSKIENE.

Lasīt vairāk

Aicinām uz kvalifikācijas celšanas un pieredzes apmaiņas semināru!

Lasīt vairāk
Krītošā kārtībā