Laipni lūgti Bertas Namā!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

Krītošā kārtībā
23.12.20.   09:00 - 17:00
24.12.20.   BRĪVS
25.12.20.   BRĪVS
30.12.20.   09:00 - 17:00
31.12.20.   BRĪVS
01.01.20.   BRIVS
 
 

JOSERA saņem apbalvojumu kategorijā "Ilgtspējīga mīļdzīvnieku barība"

Lasīt vairāk

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību prostatas audzēja problēmai, pirms pāris gadiem Latvijas vīrieši tika aicināti audzēt ūsas. Tika veiktas arī dažādas sabiedriskas un individuālas aktivitātes. Bet, vai prostatas problēmas var skart arī suņus?  

Lasīt vairāk

Vakcinācija  ir viens no drošākajiem profilakses līdzekļiem. Latvijas tirgū beidzot ir paradījusies vakcīna suņiem pret Laima slimību jeb Boreliozi. Vakcīna ir pārbaudīta un 100% efektīva.

Lasīt vairāk

Kā uzlabot izslaukumu un pilnvērtīgāk izmantot liellopu barības devu? Uz šiem un citiem jautājumiem piensaimniecību īpašnieki, veterinārārsti, zootehniķi un lauksaimniecības ēdināšanas speciālisti guva atbildes SIA Bertas Nams un Lielbritānijas uzņēmuma AB NEO organizētajā kvalifikācijas celšanas un pieredzes apmaiņas seminārā. 

 

Lasīt vairāk

Pavasaris un rudens ir laiks, kad dzīvnieki izjūt spēcīgu dzimumtieksmi un ir gatavi mesties prom no mājas mīlas dēkās. Un nereti šādi piedzīvojumi beidzas ar nevēlamiem pēcnācējiem. Taču saimniekus uztrauc ne tikai tas. Šādos aktivitātes periodos saimniekiem galvassāpes rada arī mīluļu uzvedība un paklausība, ar kuru tikt galā nereti ir daudz grūtāk. Kā risināt šo problēmu, stāsta veterinārārste INTA KUZMINSKIENE.

Lasīt vairāk

Katru gadu, Vispasaules dzīvnieku aizsardzības dienā, Bertas Nams darbinieki dodas uz kādu no dzīvnieku patversmēm, lai aizvestu sarūpētās dāvaniņas. Šogad izlēmām apciemot dzīvnieku patversmi, par kuru rūpējas DZAB ''Ķepu-ķepā''.

Lasīt vairāk

Bertas Nams veterināro aptieku darba laiks svētkos aprīlī un maijā. 

 

Lasīt vairāk

Bertas Nams veterinārā aptieka Cēsīs, sadarbībā ar laikrakstu Tava Izvēle, martā aicināja cilvēkus pievienoties labdarības projektam, ziedojot barību Cēsu novada dzīvnieku patversmei Lācīši. Projekta noslēgumā Bertas Nams veterināro aptieku tīkla vadītāja Līga Āboliņa apciemoja patversmi un nodeva saziedoto. 

Lasīt vairāk

Ilgi gaidītā Izstāde "Pavasaris 2019" ir klāt!
Gaidīsim jūs Bertas Nams stendā, kur stāstīsim par jaunākajiem un vērtīgākajiem produktiem lauksaimniecības dzīvniekiem un iepazīstināsim ar mūsu plašo barību klāstu un kopšanas līdzekļiem jūsu mājas mīluļiem! 
Katru dienu mūsu stendā būs veterinārārsts, kurš sniegs arī vērtīgus padomus!
Izstāde "Pavasaris 2019" notiek izstāžu kompleksā Rāmava no 11. aprīlim līdz pat 13. aprīlim.
Tiekamies!

Lasīt vairāk
Krītošā kārtībā