Laipni lūgti Bertas Namā!

Ir jautājumi? Mēs spēsim palīdzēt - zvani 80000060!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

Krītošā kārtībā

Esam pagodināti saņemt pateicību par veiksmīgu sadarbību ar SIA Bertas Nams no Čehijas veterināro zāļu un vakcīnu ražotāja BIOVETA, kas šogad atzīmē savu 100 gadadienu. Novērtējot zīmola BIOVETA kvalitatīvos produktus, SIA Bertas Nams ir tā oficiālais izplatītājs Latvijā.

Lasīt vairāk

Šodien, Dzīvnieku aizsardzības dienā, Bertas Nams darbinieki devās uz Dzīvnieku patversme un mājas zoo "Mežavairogi" un Animal shelter ''Second home'', lai iepriecinātu tos, kuriem tas nepieciešams visvairāk. Mazas un lielas ķepiņas steidza mūs laipni sagaidīt un priecājās par katru uzmanības mirkli, ko tiem veltījām. Lai visiem skaista šī Dzīvnieku aizsardzības diena un, lai ar atbildību izturamies pret tiem, kurus pieradinām!

Lasīt vairāk

Oktobrī Bertas Nams Veterinārajās aptiekās satiec VIRBAC zīmola vadītāju, uzzini par barības izvēli un mutes higiēnu mīļdzīvniekiem, piedalies loterijā un iegūsti atlaides pirkumiem!

Lasīt vairāk

Iegādājoties Josera barību saņemiet dāvanas!

Lasīt vairāk

Bertas Nams, sadarbībā ar veterināro medikamentu ražotāju BIOVETA, saviem klientiem jūlijā organizēja seminārus par elpošanas un ādas slimībām liellopiem.

Seminārus vadīja veterinārārsts ar 25 gadu pieredzi DVM Pāvels Raška no Čehijas. 

Lasīt vairāk

VeggieDent FR3SH ir košļājamie kauliņi  zobakmens un zobu aplikuma kontrolei, kas jūsu sunim atsvaidzinās elpu, veicinās veselīgu mutes dobuma vidi, ierobežos baktēriju attīstibu un veidošanos, kā arī uzlabos zarnu līdzsvaru, samazinot gāzu veidošanos un izdalīšanos no gremošanas trakta.

Lasīt vairāk

Josera Loopies ir gardas un kraukšķīgas kroketes suņiem, kas neatstās vienalīdzīgu pat izvēlīgāko mājas mīluli!

Lasīt vairāk

Piedāvājam jaunu VIRBAC produktu EVIMOX – pasta suņiem un kaķiem caurejas mazināšanai un akūtas caurejas ārstēšanas periodos. Pasta ir ar patīkamu karameļu garšu.

 

 

Lasīt vairāk

SIA BERTAS NAMS kļūst par Latvjias Tidzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru, tādējādi apstiprinot savu vēlmi aktīvi līdzdarboties Latvijas komercdarbības vides attīstībā.

Lasīt vairāk
Krītošā kārtībā