Laipni lūgti Bertas Namā!

Ir jautājumi? Mēs spēsim palīdzēt - zvani 80000060!

Mans grozs

0

0 items - €0,00

Krītošā kārtībā

Jaunums! Bezmaksas saņemšana arī mūsu vetaptiekā Ventspilī un Rūjienā!

Lasīt vairāk

Aptieku darba laiks svētkos

Lasīt vairāk

Bertas Nams 15 jubilejas nedēļā aicinām iepirkties mūsu veterinārajā aptiekā Ventspils ielā 50 virs 50EUR un piedalīties 15 balvu izlozē! 

Lasīt vairāk

Josera un Virbac Liepājas nacionālajā suņu izstādē 5.augustā! 

Lasīt vairāk

Ar lepnumu paziņojam, ka jau vairāk kā 10 gadus SIA Bertas Nams ir vienīgais oficiālais Vācijā ražotās Josera barības izplatītājs Latvijas tirgū.

Lasīt vairāk

Josera jaunums mazo šķirņu augošiem suņiem - MinisBest vietā MiniJunior. 

Lasīt vairāk

Palīdzi ar mūsu terapijas suņu palīdzību ienest prieku un mīlestību simtiem Latvijas senioru un bērnu dzīvēs!

Lasīt vairāk

Bavārijas apvidu Vācijā, kur atrodas mūsu ražotne, ļaudis sauc par “lauvas astes galu”. Lauva ir attēlots Bavārijas ģerbonī. Mūsu BAVARO barība suņiem ir stipra kā lauva. Tā tika izstrādāta visu suņu barošanas vajadzībām, tai skaitā arī darba suņiem (medību un ganu suņiem, sargsuņiem, suņiem– pavadoņiem).

Lasīt vairāk

Godājamie klienti! Bertas Nams ir priecīgs informēt, ka no šī gada 1. novembra esam kļuvuši par Virbac (Francija) ražoto dzīvnieku barību izplatītāju Latvijā! Pateicamies par Jūsu līdzšinējo uzticību, un esam pārliecināti par veiksmīgu un abpusēji izdevīgu turpmāko sadarbību ar Jums! Virbac barības tiks izplatītas tikai veterinārārstiem (vet. klīnikās, vet. aptiekās un privātpraksēs) !

Lasīt vairāk

Мiau Gym ir fitnesa ierīci kaķiem . Jūsu kaķim ir jānopelna barību, ritinot cilindru. Šī ierīce ļauj kļūt kaķiem aktīvākiem. Uzspiediet lasīt vairāk un uzziniet plašāku informāciju un aplūkojiet interesantu video.

Lasīt vairāk
Krītošā kārtībā