Laipni lūgti Bertas Namā!

Ir jautājumi? Mēs spēsim palīdzēt - zvani 80000060!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

Krītošā kārtībā

Iegādājoties Josera barību saņemiet dāvanas!

Lasīt vairāk

Bertas Nams, sadarbībā ar veterināro medikamentu ražotāju BIOVETA, saviem klientiem jūlijā organizēja seminārus par elpošanas un ādas slimībām liellopiem.

Seminārus vadīja veterinārārsts ar 25 gadu pieredzi DVM Pāvels Raška no Čehijas. 

Lasīt vairāk

VeggieDent FR3SH ir košļājamie kauliņi  zobakmens un zobu aplikuma kontrolei, kas jūsu sunim atsvaidzinās elpu, veicinās veselīgu mutes dobuma vidi, ierobežos baktēriju attīstibu un veidošanos, kā arī uzlabos zarnu līdzsvaru, samazinot gāzu veidošanos un izdalīšanos no gremošanas trakta.

Lasīt vairāk

Josera Loopies ir gardas un kraukšķīgas kroketes suņiem, kas neatstās vienalīdzīgu pat izvēlīgāko mājas mīluli!

Lasīt vairāk

Piedāvājam jaunu VIRBAC produktu EVIMOX – pasta suņiem un kaķiem caurejas mazināšanai un akūtas caurejas ārstēšanas periodos. Pasta ir ar patīkamu karameļu garšu.

 

 

Lasīt vairāk

SIA BERTAS NAMS kļūst par Latvjias Tidzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru, tādējādi apstiprinot savu vēlmi aktīvi līdzdarboties Latvijas komercdarbības vides attīstībā.

Lasīt vairāk
Zenifel - Nomierinoši feromoni kaķiem, lai palīdzētu kontrolēt nevēlamu uzvedību kaķiem, kā arī vides izmaiņu gadījumā un stressa situācijās.
 
 
Lasīt vairāk

Jaunums! Bezmaksas saņemšana arī mūsu vetaptiekā Ventspilī un Rūjienā!

Lasīt vairāk

Bertas Nams 15 jubilejas nedēļā aicinām iepirkties mūsu veterinārajā aptiekā Ventspils ielā 50 virs 50EUR un piedalīties 15 balvu izlozē! 

Lasīt vairāk

Josera un Virbac Liepājas nacionālajā suņu izstādē 5.augustā! 

Lasīt vairāk
Krītošā kārtībā