Laipni lūgti Bertas Namā!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

Krītošā kārtībā

Bertas Nams Veterinārā aptieka 23.06.20 un 24.06.20 būs slēgta.  

Lasīt vairāk

Informējam, ka sakarā ar pakomātu tīklu un kurjerdienestu palielināto noslodzi, sūtījumu piegāde var kavēties. Lūgums būt saprotošiem un, ja kāda no precēm nepieciešama ātrāk, aicinām izmantot iespēju izņemt savu pasūtījumu Bertas Nams veterinārajā aptiekā Rīgā, Ventspils ielā 50 k.6, vai kādā no Zaļā Veterinārā aptieka filiālēm, sarakstu skat. šajā saitē: http://www.vetaptiekas.lv/kontakti/.

Lasīt vairāk

Bertas Nams veterinārā aptieka un birojs būs slēgts 10.aprīlī un 13. aprīlī.

Lasīt vairāk

Kā uzlabot izslaukumu un pilnvērtīgāk izmantot liellopu barības devu? Uz šiem un citiem jautājumiem piensaimniecību īpašnieki, veterinārārsti, zootehniķi un lauksaimniecības ēdināšanas speciālisti guva atbildes SIA Bertas Nams un Lielbritānijas uzņēmuma AB NEO organizētajā kvalifikācijas celšanas un pieredzes apmaiņas seminārā. 

 

Lasīt vairāk

Pavasaris un rudens ir laiks, kad dzīvnieki izjūt spēcīgu dzimumtieksmi un ir gatavi mesties prom no mājas mīlas dēkās. Un nereti šādi piedzīvojumi beidzas ar nevēlamiem pēcnācējiem. Taču saimniekus uztrauc ne tikai tas. Šādos aktivitātes periodos saimniekiem galvassāpes rada arī mīluļu uzvedība un paklausība, ar kuru tikt galā nereti ir daudz grūtāk. Kā risināt šo problēmu, stāsta veterinārārste INTA KUZMINSKIENE.

Lasīt vairāk

Aicinām uz kvalifikācijas celšanas un pieredzes apmaiņas semināru!

Lasīt vairāk

Bija liels prieks Konference un VMF 100gades jubileja! satikt Bertas Nams klientus, sadarbības partnerus un draugus! Dalījāmies savās zināšanās un stāstījām par jaunumiem, kā arī kopā pavadījām daudz jauku mirkļu!
Prieks kopā būt!

Lasīt vairāk

Bertas Nams jaunais birojs un veterinārā aptieka no 11. novembra atrodas jaunās telpās Rīgā, Ventspils ielā 50, korpuss 6. Iebraukšana no Ventspils ielas. 

Gaidīsim ciemos!

 

Lasīt vairāk

Katru gadu, Vispasaules dzīvnieku aizsardzības dienā, Bertas Nams darbinieki dodas uz kādu no dzīvnieku patversmēm, lai aizvestu sarūpētās dāvaniņas. Šogad izlēmām apciemot dzīvnieku patversmi, par kuru rūpējas DZAB ''Ķepu-ķepā''.

Lasīt vairāk

Bertas Nams veterināro aptieku darba laiks svētkos aprīlī un maijā. 

 

Lasīt vairāk
Krītošā kārtībā