Laipni lūgti Bertas Namā!

Ir jautājumi? Mēs spēsim palīdzēt - zvani 80000060!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

BremaDigest Powder

Double click on above image to view full picture

attālināt
tuvināt

Vairāk skatu

BremaDigest Powder

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Cena no: €3,27

Availability: Nav noliktavā

Short Description

Papildbarība  atgremotājiem (liellopiem, aitām, kazām) acidozes riska novēršanai.

Hidrolizējamo ogļhidrātu fermentācija priekšķuņģī notiek pārāk ātri. Tā rezultātā pazeminās priekškuņģa pH un notiek novirzes gaistošo taukskābju daudzumā, kas izraisa acidozi. Produkta sastāvā iekļautie bufersistēmas komponenti var kompensēt acidozi. Minerālvielas, kuras tiek izvadītas kopā ar acidozes produktiem, organismā tiek papildinātas ar šo produktu. 

Apraksts

Details

Lietošanai dzīvniekiem.          

Papildbarība  atgremotājiem (liellopiem, aitām, kazām) acidozes riska novēršanai.

SASTĀVS. Kalcija karbonāts (11.1.1.), kartupeļu ciete (13.1.10.), nātrija bikarbonāts (11.4.2.), magnija oksīds (11.2.1.), magnija karbonāts (11.2.7.), mononātrija fosfāts (11.3.10.). Analītiskie komponenti 1kg: kopproteīns 0.25%, kopšķiedra 0%, kopeļļas un tauki 0.05%, koppelni 80.5%, Ca 25%, , Na 3 %, Mg 6%, kopējie cukuri 0,05%, ciete 8,2 %, lizīns 0%, metionīns 0%. Zootehniskā piedeva (zarnu floras veicinātāji) (1kg): probiotiku – rauga kultūra Saccharomyces cerevisiae (NCYC Sc47 (Actisaf)), 4b1702 / E1702,  40x10-9  KVV/kg.

APRAKSTS.Hidrolizējamo ogļhidrātu fermentācija priekšķuņģī notiek pārāk ātri. Tā rezultātā pazeminās priekškuņģa pH un notiek novirzes gaistošo taukskābju daudzumā, kas izraisa acidozi.Produkta sastāvā iekļautie bufersistēmas komponenti var kompensēt acidozi. Minerālvielas, kuras tiek izvadītas kopā ar acidozes produktiem, organismā tiek papildinātas ar šo produktu. Pievienotā rauga  kultūra samazina pienskābes daudzumu un stabilizē taukskābju daudzuma attiecību priekškuņģī.

DEVAS UN LIETOŠANA. Liellopiem:  300 g/ dzīvniekam,  izšķīdina 1.5- 2 litros dzeramā ūdens un dod perorāli ar pudeli (vai ar zondi) 1 reizi dienā. Teļiem, aitām, kazām:  100 g/ dzīvniekam,  izšķīdina 1.5- 2 litros dzeramā ūdens un dod perorāli ar pudeli (vai ar zondi) 1 reizi dienā. Lietošanas ilgums līdz 2 mēnešiem, slaucamām govīm līdz 2 mēnešiem pēc atnešanās. Pirms lietošanas ir ieteicams konsultēties ar veterinārārstu.

ĪPAŠI UZGLabāšanaS NORĀDĪJUMI. Uzglabāt  bērniem nepieejamā un neredzamā vietā! Uzglabāt sausā vēsā vietā, sargāt no gaismas. Atvērtu iepakojumu jāizlieto nekavējoties.

IEPAKOJUMS. Paciņa 100 g un 300 g.

MINIMĀLAIS DERĪGUMA TERMIŅŠ (expiry date) UN RAŽOŠANAS SĒRIJAS NUMURS (batch no): skatīt uz iepakojuma. RAŽOTĀJA ATZ. NR. a DE NI 400036.

Par marķējumu atbildīgais uzņ.: Bremer Pharma, Vācija.

IZPLATA: SIA „BERTAS NAMS”, Rīga, Ventspils iela 50, atz. Nr. aLV 019020, tel. 80000060

Papildus informācija

Papildus informācija

Aktīva viela
Merķа sugaAita, Kazas, Liellops
RažotājsBremer Pharma
Tilpums
IepakojumsN1
kategorija

Apskati

Rakstīt atsauksmi

Tikai reģistrētie lietotāji var rakstīt atsauksmes. Lūdzu, Pieslēdzaties vai reģistrējaties

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.