Laipni lūgti Bertas Namā!

Ir jautājumi? Mēs spēsim palīdzēt - zvani 80000060!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

Cortavance

Double click on above image to view full picture

attālināt
tuvināt

Vairāk skatu

  • Cortavance

Cortavance 0.584 mg/ml 76 ml*

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Short Description

Dermatozes, kas norisinās ar iekaisumu un niezi, ārstēšanai suņiem.

Šīs ir veterināras zāles vai produkts, kuru saskaņā ar latvijas likumdošanu un uzņēmuma politiku nevar iegādāties ar internet veikala starpniecību. Šo produktu var pasūtīt bertas namā tikai autorizēti veterinārie speciālisti LAI AUTORIZĒTOS SPIEDIET ŠEIT

Apraksts

Details

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

CORTAVANCE 0,584 mg/ml uz ādas izsmidzināmais aerosols, šķīdums suņiem

1. REĢISTRĀCIJAS APLIECĪBAS ĪPAŠNIEKA UN RAŽOŠANAS LICENCES TURĒTĀJA, KURŠ ATBILD PAR SĒRIJAS IZLAIDI, NOSAUKUMS UN ADRESE, JA DAŽĀDI

Reģistrācijas apliecības īpašnieks un ražotājs: VIRBAC S.A. 1èreavenue 2065 m L.I.D. 06516 Carros FRANCIJA

2. VETERINĀRO ZĀĻU NOSAUKUMS CORTAVANCE

0,584 mg/ml uz ādas izsmidzināmais aerosols, šķīdums suņiem

3. ZIŅOJUMS PAR AKTĪVO (-AJĀM) VIELU (-ĀM) UN CITĀM SASTĀVDAĻĀM

Hidrokortizona aceponāts 0,584 mg/ml Nesatur konservantus.

4. INDIKĀCIJAS

Dermatozes, kas norisinās ar iekaisumu un niezi, ārstēšanai suņiem.

5. KONTRINDIKĀCIJAS

Nelietot uz ādas čūlām.

6. NEVĒLAMĀS BLAKUSPARĀDĪBAS

Ļoti retos gadījumos (mazāk kā 1 no 10 000 dzīvniekiem) iespējamas pārejošas lokālas reakcijas preparāta lietošanas vietā(eritēma un/vai nieze). Ja rodas smagas blakusparādības vai citas parādības, kas nav minētas šajāinstrukcijā, lūdzu, informējiet par tām savu veterinārārstu.

7. MĒRĶA SUGAS

Suņi.

8. DEVAS ATKARĪBĀ NO DZĪVNIEKU SUGAS, LIETOŠANAS VEIDA UN PAŅĒMIENA

Lietošanai uz ādas. Pirms lietošanas uzskrūvējiet uz pudelītes smidzinātāja uzgali. Pēc tam šīs veterinārās zāles lieto, darbinot smidzinātāju, turot to aptuveni 10 cm attālumā no apstrādājamās vietas. Ieteicamā deva ir 1,52 µg hidrokortizona aceponāta uz vienu cm slimās ādas dienā. Šo devu var iegūt, divas reizes nospiežot smidzinātāju virs ārstējamās virsmas, kas atbilst 10 cm x 10 cm lielam laukumam. Atkārtojiet ārstēšanu katru dienu 7 dienas pēc kārtas. Jāuzmanās, lai preparātu neiesmidzinātu dzīvnieka acīs. Šīs veterinārās zāles, kas ir gaistoša aerosola veidā, nav jāiemasē. Gadījumos, kad vajadzīga ilgāka ārstēšana, lēmums par veterināro zāļu lietošanu jāpieņem, pamatojoties uz riska/ieguvuma izvērtējumu. Ja stāvoklis neuzlabojas 7 dienu laikā, veterinārārstam jāpārvērtē ārstēšana.

9. IETEIKUMI PAREIZAI LIETOŠANAI

Izsmidzināšanu vēlams veikt labi vēdināmātelpā. Viegli uzliesmojošs. Neizsmidzināt pret atklātu liesmu vai uz jebkāda nokaitēta materiāla. Lietojot šīs veterinārās zāles, nesmēķējiet.

10. IZDALĪŠANĀS PERIODS NO ORGANISMA

Nav piemērojams.

11. ĪPAŠI UZGLABĀŠANAS NORĀDĪJUMI

Uzglabāt bērniem nepieejamāun neredzamā vietā. Šīm veterinārajām zālēm nav nepieciešami īpaši uzglabāšanas apstākļi. Nelietot, ja beidzies derīguma termiņš, kas norādīts marķējumā. Uzglabāšanas laiks pēc iepakojuma pirmreizējas atvēršanas: 6 mēneši.

12. ĪPAŠI BRĪDINĀJUMI

Īpaši piesardzības pasākumi, lietojot dzīvniekiem Vienlaicīgi citas mikrobiālas infekcijas vai parazitāras invāzijas gadījumā, sunim jāsaņem šiem apstākļiem piemērota ārstēšana. Ja nav pieejama specifiska informācija, suņiem, kuri slimo ar Kušinga sindromu, lietošanai jābūt balstītai uz riska-ieguvumu novērtējumu. Tā kā ir zināms, ka glikokortikosteroīdi palēnina augšanu, lietošanai jauniem dzīvniekiem (līdz 7 mēnešu vecumam) jābūt balstītai uz riska-ieguvuma novērtējumu, un regulāri jāveic klīniskas pārbaudes. 12 suņiem ar atopisko dermatītu pēc preparāta vietējas lietošanas uz ādas 28 līdz 70 dienu garumā, ievērojot ieteikto terapeitisko devu, netika novērota konstatējama ietekme uz kortizola sistēmisko līmeni. Apstrādātās ķermeņa virsmas kopējais laukums nedrīkst pārsniegt virsmas laukumu, kas, piemēram, atbilst diviem sānu laukumiem, mērot no mugurkaula līdz krūtīm, ietverot plecus un ciskas. Pretējā gadījumā rīkojieties tikai pēc riska un ieguvuma izvērtējuma un regulāri novērtējiet suņa klīnisko stāvokli. Nav noteikts veterināro zāļu nekaitīgums grūsnības un laktācijas laikā. Tā kā hidrokortizona sistēmiskā uzsūkšanās ir niecīga, nav ticams, ka, lietojot suņiem ieteikto devu, varētu rasties teratogēna, fetotoksiska vai mātei toksiska darbība. Izmantojiet vienīgi atbilstoši ieguvumu/riska izvērtējumam, ko veicis atbildīgais veterinārārsts. Piesardzības pasākumi, kas jāievēro personai, kura lieto veterinārās zāles dzīvnieku ārstēšanai Ja notikusi nejauša saskare ar ādu, ieteicams rūpīgi nomazgāt to ar ūdeni. Pēc lietošanas mazgāt rokas. Izvairīties no saskares ar acīm. Ja notikusi nejauša saskare ar acīm, skalot ar lielu daudzumu ūdens. Acu kairinājuma gadījumā meklēt medicīnisko palīdzību. Ja notikusi nejauša norīšana, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību un uzrādīt lietošanas instrukciju vai iepakojuma marķējumu ārstam. Tā kā trūkst informācijas, nav ieteicams uz tiem pašiem ādas bojājumiem lietot citus lokāli lietojamus preparātus. Preparāta sastāvā ietilpstošais šķīdinātājs var atstāt traipus uz noteiktiem materiāliem, tostarp krāsotām, lakotām vai citām virsmām mājsaimniecībā vai mēbelēm. Pirms pieļaut saskari ar šādiem materiāliem, ļaujiet zāļu lietošanas vietai nožūt.

13. ĪPAŠI NORĀDĪJUMI RĪCĪBAI AR NEIZLIETOTĀM VETERINĀRĀM ZĀLĒM VAI TO ATKRITUMIEM, JA TĀDI IR

Jebkuras veterinārās zāles vai to atkritumi jāiznīcina saskaņāar normatīvo aktu prasībām bīstamiem atkritumiem.

14. DATUMS, KAD LIETOŠANAS INSTRUKCIJA PĒDĒJO REIZI TIKA APSTIPRINĀTA

15. CITA INFORMĀCIJA Recepšu veterinārās zāles.

Lokālas lietošanas gadījumā hidrokortizona aceponāts uzkrājas un metabolizējas ādā— par to liecina pētījumi par izkliedi organismā, kuros izmantotas radioaktīvas vielas, un farmakokinētiskie dati. Tā rezultātā asinsritē nonāk minimāls daudzums zāļu. Šī īpatnība uzlabo attiecību starp vēlamo lokālo pretiekaisuma iedarbību ādā un nevēlamām sistēmiskām blakusparādībām. Hidrokortizona aceponāts lietošana uz ādas bojājumiem ļauj ātri samazināt ādas apsārtumu, kairinājumu un niezi, vienlaikus samazinot arī vispārējos efektus. Pēc lokālas lietošanas uz ādas terapeitiskajā devā, taču divkāršojot ārstēšanas ilgumu, un līdz tik lielam ķermeņa virsmas laukumam, kas atbilst diviem sānu virsmas laukumiem, mērot no mugurkaula līdz krūšu dziedzeriem, ietverot plecus un ciskas, sistēmisku iedarbību nenovēroja. Tolerances pētījumos, kuros lietotas devas, kas 3 un 5 reizes pārsniedz ieteikto devu, un ārstēšanas ilgums bija divreiz garāks par ieteicamo, šo zāļu lietošana izraisīja samazinātu kortizola sintēzi, kas bija pilnībā atgriezeniska 7 līdz 9 nedēļu laikā pēc ārstēšanas beigām. Kastīte, kurā ievietota pudelīte. Lai iegūtu papildu informāciju par šīm veterinārajām zālēm, lūdzam sazināties ar reģistrācijas apliecības īpašnieka vietējo pārstāvi: Latvija OÜ ZOOVETVARU Uusaru 5 ET - 76505 Saue/Harjumaa, ESTONIA Tel: + 372 6 709 006

 Detalizētāks apraksts un lietošanas instrukcija atrodama VetWiki sadaļā. 

Papildus informācija

Papildus informācija

Aktīva viela
Skaits iepakojumā
RažotājsVirbac
Merķа sugaSuns
Tilpums
Svars
Iepakojums
kategorija

Apskati

Rakstīt atsauksmi

Tikai reģistrētie lietotāji var rakstīt atsauksmes. Lūdzu, Pieslēdzaties vai reģistrējaties

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.