Laipni lūgti Bertas Namā!

Ir jautājumi? Mēs spēsim palīdzēt - zvani 80000060!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

Allercalm II Šampūns 250 ml

Double click on above image to view full picture

attālināt
tuvināt

Vairāk skatu

  • Allercalm II Šampūns 250 ml

Allercalm II Šampūns 250 ml

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Short Description

Kopšanas līdzeklis - dermatoloģiskais šampūns suņiem un kaķiem. Piemīt nomierinošas, kairinājumu un niezi mazinošas, ādu atjaunojošas un mitrinošas īpašības. Īpaši paredzēts jutīgas ādas kopšanai, kā arī nespecifiskas ādas niezes mazināšanai suņiem un kaķiem.

Šīs ir veterināras zāles vai produkts, kuru saskaņā ar latvijas likumdošanu un uzņēmuma politiku nevar iegādāties ar internet veikala starpniecību. Šo produktu var pasūtīt bertas namā tikai autorizēti veterinārie speciālisti LAI AUTORIZĒTOS SPIEDIET ŠEIT

Apraksts

Details

Lietošanai dzīvniekiem.

Kopšanas līdzeklis - dermatoloģiskais šampūns suņiem un kaķiem. Piemīt nomierinošas, kairinājumu un niezi mazinošas, ādu atjaunojošas un mitrinošas īpašības. Īpaši paredzēts jutīgas ādas kopšanai, kā arī nespecifiskas ādas niezes mazināšanai suņiem un kaķiem.

ALLERCALM® šampūns satur koloidālu auzu ekstraktu, glicerīnu, saaudzējošas virsmaktīvās vielas. Sferulīti (īpaša mikrokapsulu tehnoloģija) - nodrošina vienmērīgi noturīgu un kontrolētu aktīvo vielu izdalīšanos uz ādas virsmas, hitosāns - dabisks biopolimērs, kas veido plānu aizsargslāni uz ādas virsmas (plēvīti veidojošs efekts). Nesatur aromātvielas. Produkta pH atbilst dzīvnieku ādas fizioloģiskam pH.

SASTĀVS. Saudzīgas virsmaktīvās vielas, koloidāls auzu ekstrakts un glicerīns sferulītu (mikrokapsulu) formā, hitosāns.

LIETOŠANA. Pirms lietošanas pudeli rūpīgi sakratīt. Vispirms samitrināt apmatojumu ar remdenu ūdeni. Uzliet šampūnu un vienmērīgi iemasēt šampūnu apmatojumā, pārklājot visu ķermeņa virsmu un veicinot bagātīgu putu veidošanos. Pēc tam apmatojumu izskalot. Mazgāšanas procedūru atkārtot, un otro reizi atstāt šampūnu uz ādas virsmas iedarboties vismaz 5 minūtes. Pēc tam rūpīgi izskalot apmatojumu ar remdenu ūdeni. Lietot atkarībā no ādas niezes parādīšanās biežuma, vai saskaņā ar veterinārārsta norādījumiem. Piemērots ikdienas lietošanai. Uzmanību lietotājam! Tikai ārīgai lietošanai. Produkta sastāvs īpaši izveidots lai izvairītos no ādas alerģiskām reakcijām. Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs. Ja ieļuvis acīs, vairākas minūtes acis skalot ar ūdeni. Ja kairinājums saglabājas, meklēt medicīnisku palīdzību, produkta marķējumu uzrādot ārstam.

UZGLABĀT temperatūrā lidz 30 C, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Nepieļaut produkta uzglabāšanu ilgstoši paaugstinātā temperatūrā.

IEPAKOJUMS. 250 ML flakons.

RAŽOŠANAS SĒRIJA (Lot) UN MINIMĀLAIS GLABĀŠANAS TERMIŅŠ (Val) – norādīts uz iepakojuma.

RAŽOTĀJS. VIRBAC, Francija. IZPLATA: „BERTAS NAMS” SIA; Ventspils iela 50, Rīga; tālr. 80000060.

 

Papildus informācija

Papildus informācija

Aktīva viela
Skaits iepakojumā
RažotājsVirbac
Merķа sugaKaķis, Suns
Tilpums
Svars
Iepakojums
kategorija

Apskati

Rakstīt atsauksmi

Tikai reģistrētie lietotāji var rakstīt atsauksmes. Lūdzu, Pieslēdzaties vai reģistrējaties

Faili

View File Allercalm Size: (26.82 KB)

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.