Laipni lūgti Bertas Namā!

Ir jautājumi? Mēs spēsim palīdzēt - zvani 80000060!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

Allermyl Gluco Šampūns 200 ml

Double click on above image to view full picture

attālināt
tuvināt

Vairāk skatu

  • Allermyl Gluco Šampūns 200 ml

Allermyl Gluco Šampūns 200 ml

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Short Description

Kopšanas līdzeklis - dermatoloģiskais šampūns suņiem un kaķiem. Piemīt saudzīgi attīrošas, kairinājumu un niezi mazinošas, ādu atjaunojošas un antimikrobiālas īpašības. Īpaši paredzēts alerģiskas ādas kopšanai suniem un kaķiem, Labvēlīgi ietekmē epidermu, veicina bojātas ādas atveseļošanos.

Šīs ir veterināras zāles vai produkts, kuru saskaņā ar latvijas likumdošanu un uzņēmuma politiku nevar iegādāties ar internet veikala starpniecību. Šo produktu var pasūtīt bertas namā tikai autorizēti veterinārie speciālisti LAI AUTORIZĒTOS SPIEDIET ŠEIT

Apraksts

Details

Allermyl

Lietošanai dzīvniekiem. Kopšanas līdzeklis - dermatoloģiskais šampūns suņiem un kaķiem. Piemīt saudzīgi attīrošas, kairinājumu un niezi mazinošas, ādu atjaunojošas un antimikrobiālas īpašības. Īpaši paredzēts alerģiskas ādas kopšanai suniem un kaķiem, Labvēlīgi ietekmē epidermu, veicina bojātas ādas atveseļošanos. ALLERMYL® šampūns satur mikroemulsiju ar ādas lipīdu kompleksu (keramīdi, brīvās taukskābes, holesterols), kairinājumu mazinošas sastāvdaļas, saaudzējošas virsmaktīvās vielas. Mikroemulsijas forma palīdz sastāvdaļām dziļi iekļūt ādā, saaudzīgai un efektīvai iedarbībai. Nesatur aromatvielas. Produkta pH atbilst dzīvnieku ādas fizioloģiskam pH. ALLERMYL® šampūns satur Virbac Glikotehnoloģiju– unikālu monosaharīdu un alkilgrupas poliglikozīdu kombināciju kopā ar nomierinošām un mikroroganismu augšanu mazinošām īpašībām.

SASTĀVS

Saudzīgas virsmaktīvās vielas, monosaharīdi, alkil/poliglikozīdi (Virbac Glikotehnoloģija), ādas lipīgu komplekss (keramīdi, taukskābes, holesterols), Omega 6, piroktona olamīns.

LIETOŠANA

Pirms lietošanas pudeli rūpīgi sakratīt. Lai neitekmētu produkta sastrāvdaļas, nav ieteicams produktu uzliet uz plauktas, bet vēlams uzliet tieši dzīvnieka apmatojumam. Vispirms samitrināt apmatojumu ar remdenu ūdeni. Izmantojiet pievienoto mērtrauciņu, lai izmērītu nepieciešamo šampūna daudzumu (suņiem un kaķiem 2 ml / kg). Vidēja lieluma sunim (15kg), izmanto pilnu šampūna mērtrauciņu (30ml), kaķim pusi no mērtrauciņa (15 ml). Vienmērīgi iemasēt šampūnu apmatojumā, pārklājot visu ķermeņa virsmu. Pēc tam apmatojumu izskalot. Mazgāšanas procedūru atkārtot 2 reizes, un otro reizi atstāt šampūnu uz ādas virsmas iedarboties 5 minūtes. Pēc tam rūpīgi noskalojiet ar remdenu ūdeni. Dažreiz nepieciešams lietot 2 -3 reizes nedēļā vai saskaņā ar veterinārārsta norādījumiem. Uzmanību lietotājam! Tikai ārīgai lietošanai. Pēc lietošanas mazgāt rokas. Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs. Ja ieļuvis acīs, vairākas minūtes acis skalot ar ūdeni. Ja kairinājums saglabājas, meklēt medicīnisku palīdzību, produkta marķējumu uzrādot ārstam.

UZGLABĀT

temperatūrā lidz 30 C, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Nepieļaut produkta uzglabāšanu ilgstoši paaugstinātā temperatūrā.

IEPAKOJUMS

200 ML flakons ar mērtrauciņu. RAŽOŠANAS SĒRIJA (Lot) UN MINIMĀLAIS GLABĀŠANAS TERMIŅŠ (Val) – norādīts uz iepakojuma.

RAŽOTĀJS

VIRBAC, Francija.

IZPLATA: „BERTAS NAMS” SIA; Ventspls iela 50, Rīga; tālr. 80000060.

Papildus informācija

Papildus informācija

Aktīva viela
Merķа sugaKaķis, Suns
RažotājsVirbac
Tilpums
Svars
Iepakojums
kategorija

Apskati

Rakstīt atsauksmi

Tikai reģistrētie lietotāji var rakstīt atsauksmes. Lūdzu, Pieslēdzaties vai reģistrējaties

Faili

View File Allermyl_2 Size: (67.98 KB)

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.