Laipni lūgti Bertas Namā!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

Mūsu piegādātāji

VETERINĀRO MEDIKAMENTU VAIRUMTIRDZNIECĪBA

Bertas Nams piedāvājumā šobrīd ir vairāk kā 4000 dažādu preču nosaukumu. Bertas Nams ir pilnvarotais tiešais izplatītājs Čehijas veterināro zāļu un vakcīnu ražotājam Bioveta, Francijas veterināro zāļu un vakcīnu ražotājam Virbac, Slovēnijas veterināro zāļu ražotājam KRKA, Vācijas farmācijas kompānijai Bremer Pharma, kā arī Nīderlandes veterināro zāļu ražotājam Le Vet Pharma.

BARĪBAS PIEDEVU UN PAPILDBARĪBU IZPLATĪŠANA

Bertas nams ir tiešais izplatītājs un pārstāvis Vācijas dzīvnieku barības ražotājam Josera petfood GmbH, Polijas dzīvnieku barības piedevu un papildbarību ražotājiem BioFaktor, JFarm un Ekspol (Prestivet), kā arī Vācijas dabas vielu līdzekļu ražotājam cd Vet-Naturprodukte.

VETERINĀRO INSTRUMENTU UN MATERIĀLU PIEGĀDE

Izplatām veterināros instrumentus un piederumus no ražotāju un izplatītāju uzņēmumiem H.Hauptner&Herberholz GmbH, MS Schippers un UKAL. Īpašus pasūtījumus lūdzam veikt vismaz mēnesi iepriekš.

Mūsu izplatītos medikamentus, instrumentus, barības, papildbarības un barības piedevas iespējams iegādāties arī Bertas NamS struktūrvienībās.

Mūsu komanda parūpēsies, lai Jūsu dzīvnieki būtu veseli, labi paēduši un viņus apkalpotu veterinārārsts, kuram viss darbam nepieciešamais ir pa rokai!