Laipni lūgti Bertas Namā!

Ir jautājumi? Mēs spēsim palīdzēt - zvani 80000060!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

Krītošā kārtībā

Katru gadu, Vispasaules dzīvnieku aizsardzības dienā, Bertas Nams darbinieki dodas uz kādu no dzīvnieku patversmēm, lai aizvestu sarūpētās dāvaniņas. Šogad izlēmām apciemot dzīvnieku patversmi, par kuru rūpējas DZAB ''Ķepu-ķepā''.

Lasīt vairāk

Bertas Nams veterināro aptieku darba laiks svētkos aprīlī un maijā. 

 

Lasīt vairāk

Bertas Nams veterinārā aptieka Cēsīs, sadarbībā ar laikrakstu Tava Izvēle, martā aicināja cilvēkus pievienoties labdarības projektam, ziedojot barību Cēsu novada dzīvnieku patversmei Lācīši. Projekta noslēgumā Bertas Nams veterināro aptieku tīkla vadītāja Līga Āboliņa apciemoja patversmi un nodeva saziedoto. 

Lasīt vairāk

Vakcinācija  ir viens no drošākajiem profilakses līdzekļiem. Latvijas tirgū beidzot ir paradījusies vakcīna suņiem pret Laima slimību jeb Boreliozi. Vakcīna ir pārbaudīta un 100% efektīva.

Lasīt vairāk

Ilgi gaidītā Izstāde "Pavasaris 2019" ir klāt!
Gaidīsim jūs Bertas Nams stendā, kur stāstīsim par jaunākajiem un vērtīgākajiem produktiem lauksaimniecības dzīvniekiem un iepazīstināsim ar mūsu plašo barību klāstu un kopšanas līdzekļiem jūsu mājas mīluļiem! 
Katru dienu mūsu stendā būs veterinārārsts, kurš sniegs arī vērtīgus padomus!
Izstāde "Pavasaris 2019" notiek izstāžu kompleksā Rāmava no 11. aprīlim līdz pat 13. aprīlim.
Tiekamies!

Lasīt vairāk

Bertas Nams kolektīvs atbalsta Dr. Klaunu kustību Latvijā.

Lasīt vairāk

Žurnāla Astes aprīļa numurā lasi Bertas Nams klientu menedžeru un veterinārārstu Intas Kuzminskienes un Tamāras Nikoles Pauļukevičas rakstu par efektīvākajiem risinājumiem mājas mīluļu aizsardzībai pret ektoparazītiem!

Lasīt vairāk

Esam pagodināti saņemt pateicību par veiksmīgu sadarbību ar SIA Bertas Nams no Čehijas veterināro zāļu un vakcīnu ražotāja BIOVETA, kas šogad atzīmē savu 100 gadadienu. Novērtējot zīmola BIOVETA kvalitatīvos produktus, SIA Bertas Nams ir tā oficiālais izplatītājs Latvijā.

Lasīt vairāk

Šodien, Dzīvnieku aizsardzības dienā, Bertas Nams darbinieki devās uz Dzīvnieku patversme un mājas zoo "Mežavairogi" un Animal shelter ''Second home'', lai iepriecinātu tos, kuriem tas nepieciešams visvairāk. Mazas un lielas ķepiņas steidza mūs laipni sagaidīt un priecājās par katru uzmanības mirkli, ko tiem veltījām. Lai visiem skaista šī Dzīvnieku aizsardzības diena un, lai ar atbildību izturamies pret tiem, kurus pieradinām!

Lasīt vairāk
Krītošā kārtībā