Piedāvājam jaunu VIRBAC produktu EVIMOX – pasta suņiem un kaķiem caurejas mazināšanai un akūtas caurejas ārstēšanas periodos. Pasta ir ar patīkamu karameļu garšu.

Evimox sastāvā ir Montmorilonīts. Montmorilonīta (smektīta) viena no galvenajām īpašībām  ir spēja absorbēt lielu daudzumu ūdens.

Lietojot dažādu sugu dzīvniekiem, smektīts ir parādījis  tādas īpašības kā:

-          spēju absorbēt baktērijas, toksīnus un vīrusus,

-          aizsargāt zarnu gļotādas barjeru,

-          samazināt  iekaisumu un reabsorbēt ūdeni no zarnām.

Sastāvs:  Dekstrozes monohidrāts (viegli sagremojami ogļhidrāti ), cukurbiešu melase, raugi un to daļas [alus raugs]; elktrolīti - nātrija hlorīds, kālija hlorīds, magnija hlorīds.

Tehnoloģiskās piedevas: (UZ 100 ML) saistvielas, pretsalipes līdzekļi un koagulanti: E558 bentonīts – montmorillonīts, 40 g.; Satur biezinātājus un želējošus līdzekļus (gļotvielu avots).

Analītiskās sastāvdaļas:

Ogļhidrāti 37,9%, koppelni 29,8%; kopproteīns 1,68%; nātrijs 0,9%, kopšķiedra  0,8%; kālijs 0,3%, kopeļļas un tauki < 0,5%; mitrums 30,6%

Lietošana : Akūtas caurejas laikā un atveseļošanās  periodā  jālieto divreiz dienā, ievadot  tieši dzīvnieka mutē 1 līdz 2 nedēļu garumā saskaņā ar tabulā noteikto devu  vai veterinārārsta norādījumiem.

Devas:

Svars

Lietot 2X  dienā

Kaķi un suņi < 5 kg

2 ml

Kaķi un suņi 5-15 kg

3 ml

Suņi 15-30 kg

5 ml

Suņi > 30 kg

7 ml

Ražotājs: Virbac, Francija 

Izplatītājs: SIA Bertas nams.

Produktu var iegādāties SIA BERTAS NAMS veterinārajās aptiekās Rīgā, Rūjienā, Ventspilī un Tukumā, kā arī pie mūsu sadarbības partneriem visā Latvijā.

Jautājiet savam veterinārārstam!