Zenifel - nomierinoši feromoni kaķiem, lai palīdzētu kontrolēt nevēlamu uzvedību kaķiem , kā arī vides izmaiņu gadījumā un stressa situācijās.
 
Izmantošana: 
 
  • Palīdz nomierināt kaķēnus un pieaugušus kaķus situācijās, kad tie ir nobijušies, nemierīgi un satraukti.  - Izmantošanai ceļošanai mašīnā, ienākot un pielāgojoties jaunai videi (jaunas mājas, svešinieki mājās, patversmes ietekme),  - dodoties pie veterinārārsta.
  • Palīdz apturēt vai novērst  bailēm sekojošu reakciju, piemēram: -  uzbrukšanu, neadekvāta uzvedību, nagu asināšanu  nepiemērotās vietās,  urinēšanu nepiemērotās vietās, vemšanu, ņaudēšanu.
  • Feromona īpašības strādā gan uz kaķiem gan kaķenēm. Nomierinošās iedarbības feromons iedarbojas arī uz kaķenēm meklēšanās un kaķēnu zīdīšanas laikā.  Sastāvs: 3,33 % kaķa sejas feromona ķīmisks analogs-sintezētas smaržas molekulas, kuras ir līdzīgas tām, kuras izdala kaķene, kad zīda savus bērnus. Lielākai daļai kaķu tie rada jaukas bērnības atmiņas un viņi kļūst maigāki un pakļāvīgāki.
Lietošana:  Zenifel Difuzoram ir ilgstošas darbības efekts, kas ļauj feromoniem izdalīties 6 nedēļas.  
 
Produktu var iegādāties SIA BERTAS NAMS veterinārajās aptiekās Rīgā, Rūjienā, Ventspilī un Tukumā, kā arī pie mūsu sadarbības partneriem visā Latvijā. Jautājiet savam veterinārārstam!