Laipni lūgti Bertas Namā!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

SIA Bertas Nams tika dibināts 2002. gada 29. oktobrī un savu nosaukumu ieguva, pateicoties uzņēmuma dibinātājas Aijas Rozenfeldes kaķenei Bertai.
Kaķis dzīvo mājās, un mājas mums katram asociējas ar siltumu, omulību, labu ēdienu un drošības sajūtu, tāpēc arī uzņēmuma nosaukumā tika iekļauts vārds „nams”.

MŪSU GALVENIE DARBĪBAS VIRZIENI IR: Veterināro medikamentu vairumtirdzniecība
Mūsu sortimentā šobrīd ir vairāk kā 2000 dažādu preču nosaukumu. Bertas nams ir pilnvarotais tiešais izplatītājs Čehijas veterināro zāļu un vakcīnu ražotājam Bioveta, Francijas veterināro zāļu un vakcīnu ražotājam Virbac ,Slovēnijas veterināro zāļu ražotājam KRKA, Vācijas farmācijas kompānijai Bremer Pharma, kā arī Nīderlandes veterināro zāļu ražotājam Le Vet Pharma.
Dzīvnieku barības, barības piedevu un papildbarību izplatīšana
Bertas nams ir tiešais izplatītājs un pārstāvis Vācijas dzīvnieku barības ražotājam Josera petfood GmbH, Polijas dzīvnieku barības piedevu un papildbarību ražotājiem ,BioFaktor, JFarm un Ekspol (Prestivet), kā arī  Vācijas dabas vielu līdzekļu ražotājam cd Vet-Naturprodukte.
Veterināro instrumentu un materiālu piegāde
Izplatām  veterināros instrumentus un piederumus no ražotāju un izplatītāju uzņēmumiem  H. Hauptner & Herberholz GmbH, MS Schippers un UKAL. Īpašus pasūtījumus lūdzam veikt vismaz mēnesi iepriekš.
Mūsu piedāvātos veterināros medikamentus, instrumentus, barības, papildbarības un barības piedevas iespējams iegādāties arī Bertas nama struktūrvienībās – veterinārajās aptiekās Rīgā un Ventspilī. Mūsu komanda parūpēsies, lai Jūsu dzīvnieki būtu veseli, labi paēduši un viņus apkalpotu veterinārārsts, kuram viss darbam nepieciešamais ir pie rokas!
SIA Bertas Nams darbības pamats ir mūsu misija, mērķis un vērtības
Misija - Nodrošināt veterinārās klīnikas, privātprakses, zooveikalus, saimniecības un aptiekas ar visu nepieciešamo dzīvnieku labklājībai, piedāvājot labāko un kvalitatīvāko veterināro produkciju no vietējiem un ārzemju ražotājiem
Vīzija - kļūt par uzticamāko un stabilāko veterināro preču izplatītāju Latvijā.
Mērķis - Nodrošināt klientu vajadzības veterināro preču iegādē, piedāvājot labāko apkalpošanu, kvalitatīvākās preces un ātru piegādi.

Kvalitāte gan servisā, gan produktos vērtības:
Klientu apmierinātība – pozitīva attieksme, savstarpēja cieņa, uzticēšanās, godīgums un sadarbošanās 
Profesionāli darbinieki – nodrošinot uzņēmuma darbinieku kompetenci nozarē, profesionālu pieeju savam darbam, sekojot līdzi inovācijām nozarē, kā arī būt atbildīgiem par savu darbu no sākuma līdz beigām
Stabilitāte – esam godīgi, stabili un uzticami sadarbības partneri.
Pozitīvisms – labvēlīga attieksme pret darbu, cilvēkiem un dzīvi, kas vieno mūsu komandu un virza uz panākumiem.