Laipni lūgti Bertas Namā!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

Preces atgriešana

Pirkšanas nosacījumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma  noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "Bertas nams", vienotais reģ.Nr. 48503008960 (Bertas Nams) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 1. Tā kā Bertas Nams piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 2. Bertas Nams visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 3. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot internetbankas pārskaitījumu, (Pakalpojums "Paysera") un bankas pārskaitījumu, tas pats attiecas, ja izvēlaties preci paši paņemt mūsu ofisā/noliktavā (Rīga, Ventspils iela 50).
 4. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.
 5. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta mūsu birojā, noliktavā Rīga, Ventspils iela 50, ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem, komforta piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.
 6. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 7. Preci var atgriezt, ja precei ir zema kvalitāte, mēs izdarīsim visu nepieciešamo, lai aizvietotu to vai atdosim atpakaļ visu naudu. Jūs varat atgriezt vai samainīt barību, ja:
 • Jūs neesat atvēris barību un iepakojums nav bojāts.
 • Derīguma termiņš nav piemērots.
 • Piegādātas barības iepakojums tika bojāts transportēšanas laikā.

 

Lai atgrieztu preci, Jums ir jāievēro šādi norādījumi

 • Precei jābūt oriģinālā, nebojātā, iepakojumā
 • Precei nevar būt bojājumu, ko radīja pircējs, tai jābūt labā stāvoklī ar visām uzlīmēm. 
 • Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs.

 

 1. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Bertas Nams saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: veikals@bertasnams.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu.
 2. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir noradīta informācija par konkrēto preču servisa apkalpošanu. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces nosaukums, sērijas numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.
 3. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām, atbilstoši reglamentējošajiem Ministru kabineta noteikumiem nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām (MK Noteikumi Nr.631).
 4. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 5. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA Bertas Nams saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.
 6. Bertas Nams var brīvi iniciēt dažādas mārketinga aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.
 7. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā Bertas Nams, Jūs piesakieties jaunumu saņemšanai uz Jūsu e-pastu un sms no Bertas Nams.
 8. Visiem pasūtījumiem, kuru preču vērtība ir līdz 12 Eur, tiek piemērota apkalpošanas maksa 3 Eur. Apkalpošanas maksa netiks piemērota, ja Jūsu izvēlēto preču kopējā summa sasniedz 12 Eur.
 9. Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā, sms:
  1. sūtiet mums ziņu ar virsrakstu “Atteikties no jaunumiem” uz veikals@bertasnams.lv  - izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.