Laipni lūgti Bertas Namā!

Mans grozs
0

0 items - €0,00

SKOTAN ANIMAL

 

 

 

 

 

 

SKOTAN ANIMAL  ir Poļu uzņēmuma SKOTAN S.A. zīmols, kas, koncentrējas uz jauniem risinājumiem dietoloģijas un dzīvnieku ēdināšanas jomā. SKOTAN ANIMAL dzīvniekiem domāto papildbarību pamatā ir unikālā Yarrowia lipolytica rauga celms, kā arī unikālas taukskābju esteru kompozīcijas. Tas garantē augstu visu barības vielu un minerālvielu biopieejamību. 

SKOTAN ANIMAL PRODUKTI: Canifelox un Yarrowia Lipolytica

Produktu unikalitāte

Produkti balstīti uz unikālu Yarrowia Lipolytica rauga celmu. Ražošana balstās uz patentētu tehnoloģiju. Šim unikālajam celmam ir raksturīgs augsts olbaltumvielu saturs, plašs aminoskābju, mikro un makro elementu, B grupas vitamīnu, kas visi kopā veido perfektu uztura bagātinātāju dzīvniekiem un cilvēkiem. Yarrowia lipolytica raugi spēj ražot dažādus svarīgus fermentus un metabolītus.

Yarrowia Canifelox ir produktu līnija suņiem un kaķiem, kuras pamatā ir Yarrowia lipolytica rauga unikālās īpašības un unikālā taukskābju esteru kombinācija. No Yarrowia Canifelox līnijas suņu un kaķu īpašnieki var izvēlēties preparātus, kas atbalsta gremošanu un pozitīvi ietekmē apmatojuma stāvokli.

UNIKĀLS SASTĀVS

Yarrowia lipolytica rauga olbaltumvielas ir īpaši vērtīgas, pateicoties augstam lizīna saturam, kas ir ļoti svarīga aminoskābe dzīvnieku uztura līdzsvarošanai. Ņemot vērā šo raugu aminoskābju profilu, jāatzīmē arī augsts fenilalanīna, valīna, triptofāna un izoleicīna saturs. Turklāt rauga olbaltumvielām ir augsta bioloģiskā aktivitāte, sasniedzot 80%.

AUGSTA SAGREMOJAMĪBA

Ņemot vērā Yarrowia lipolytica rauga lipīdu profilu, nepiesātinātu taukskābju klātbūtne ir ievērojama. Tās veido pat 91,79%, no tām 57,68% ir mononepiesātinātās taukskābes, bet 34,11% ir polinepiesātinātās taukskābes. Yarrowia lipolytica rauga tauki satur apmēram 28% linolskābes, savukārt omega-3 grupai piederošās α-linolēnskābes saturs veido apmēram 10% no kopējā taukskābju daudzuma. Nepiesātinātās taukskābes tiek sagremotas vieglāk nekā piesātinātās taukskābes. Tas ir saistīts ar šādu taukskābju lielāku spēju veidot micellas, kā rezultātā kuņģa-zarnu trakts to viegli absorbē.

VITAMĪNIEM BAGĀTI PRODUKTI

B grupas vitamīnu uzņemšana ir ļoti būtiska jauniem dzīvniekiem. Yarrowia lipolytica raugi ir īpaši bagāti ar šiem vitamīniem. Viņiem ir augsts B1 un B2 vitamīnu, biotīna, folskābes, nikotīnskābes, holīna un niacīna saturs.

VEICINA OPTIMĀLU ZARNU MIKROFLORAS ATTĪSTĪBU

Yarrowia lipolytica raugs kalpo arī par perfektu prebiotiku, jo šūnās ir liels glikāna un mannāna saturs. Yarrowia lipolytica rauga prebiotiskā iedarbība ir īpaši noderīga to dzīvnieku uzturā, kuri saskaras ar komplikācijām pēc atšķiršanas, stresa un caurejas.

IMŪMSISTĒMAS STIPRINĀŠANA

Yarrowia lipolytica raugs var arī stimulēt ķermeņa imūno sistēmu. Tas ir saistīts ar glikānu klātbūtni viņu šūnu sieniņās - savienojumos, kas stimulē retikuloendoteliālās sistēmas reakciju. Raugs beta-glikāns kalpo kā organisma šūnu un humorālās atbildes modulators.