Добро пожаловать в Bertas Nams!

Корзина
0

0 items - 0,00 €

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Informējam, ka sakarā ar pakomātu tīklu un kurjerdienestu palielināto noslodzi, sūtījumu piegāde var kavēties. Lūgums būt saprotošiem un, ja kāda no precēm nepieciešama ātrāk, aicinām izmantot iespēju izņemt savu pasūtījumu Bertas Nams veterinārajā aptiekā Rīgā, Ventspils ielā 50 k.6, vai kādā no Zaļā Veterinārā aptieka filiālēm, sarakstu skat. šajā saitē: http://www.vetaptiekas.lv/kontakti/.

читать далее
By Bertas Nams

Darba laiks Lieldienās

08.04.2020 14:00

Bertas Nams veterinārā aptieka un birojs būs slēgts 10.aprīlī un 13. aprīlī.

читать далее
By Bertas Nams

Kā uzlabot izslaukumu un pilnvērtīgāk izmantot liellopu barības devu? Uz šiem un citiem jautājumiem piensaimniecību īpašnieki, veterinārārsti, zootehniķi un lauksaimniecības ēdināšanas speciālisti guva atbildes SIA Bertas Nams un Lielbritānijas uzņēmuma AB NEO organizētajā kvalifikācijas celšanas un pieredzes apmaiņas seminārā. 

 

читать далее
By Bertas Nams

Pavasaris un rudens ir laiks, kad dzīvnieki izjūt spēcīgu dzimumtieksmi un ir gatavi mesties prom no mājas mīlas dēkās. Un nereti šādi piedzīvojumi beidzas ar nevēlamiem pēcnācējiem. Taču saimniekus uztrauc ne tikai tas. Šādos aktivitātes periodos saimniekiem galvassāpes rada arī mīluļu uzvedība un paklausība, ar kuru tikt galā nereti ir daudz grūtāk. Kā risināt šo problēmu, stāsta veterinārārste INTA KUZMINSKIENE.

читать далее
By Bertas Nams

Aicinām uz semināru!

31.01.2020 14:53

Aicinām uz kvalifikācijas celšanas un pieredzes apmaiņas semināru!

читать далее
By Bertas Nams

Bija liels prieks Konference un VMF 100gades jubileja! satikt Bertas Nams klientus, sadarbības partnerus un draugus! Dalījāmies savās zināšanās un stāstījām par jaunumiem, kā arī kopā pavadījām daudz jauku mirkļu!
Prieks kopā būt!

читать далее
By Bertas Nams

Jauna biroja adrese!

05.11.2019 12:32

Bertas Nams jaunais birojs un veterinārā aptieka no 11. novembra atrodas jaunās telpās Rīgā, Ventspils ielā 50, korpuss 6. Iebraukšana no Ventspils ielas. 

Gaidīsim ciemos!

 

читать далее
By Bertas Nams
Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию