Pētījumi pierādījuši, ka 80% suņu ir smaganu slimības, bet 90% saimnieku uzskata, ka dzīvnieki ir veseli. Zobu aplikums, zobakmens un nepatīkama elpa ir tikai sākums nopietnām dzīvnieka mutes dobuma un citām slimībām. Mutes dobuma problēmas var novest arī pie sirds slimībām un samazināt mājas mīluļa dzīves ilgumu.

JAUNUMS! VeggieDent FR3SH  košļājamie kauliņi suņiem, zobakmens un zobu aplikuma kontrolei.

VeggieDent FR3SH trīs galvenās sastāvdaļas – eritritols, cigoriņu inulīns un granātābolu ekstrakts rūpēsies par dzīvnieka mutes veselību un zobu tīrību!

  • Eritritols atsvaidzina elpu, veicina veselīgu mutes dobuma vidi, kontrolē  kaitīgo perorālo baktēriju augšanu un vairošanos.
  • Granātābolu ekstrakts ierobežo baktēriju attīstību un veidošanos, ir ar antioksidanta īpašībām, samazina elpas nepatīkamo smaku.
  • Cigoriņu inulīns – zarnu darbības līdzsvara regulators, samazina gāzu veidošanos un izdalīšanos no gremošanas trakta.

Sastāvs: kukurūzas ciete, glicerīns, sojas pupiņu proteīna ekstrakts, rīsu milti, alus raugs, sorbīts, kukurūzas vālītes, poliols (eritriols), cigoriņu inulīns, granātābolu ekstrakts. Analītiskie komponenti: kopproteīns 19%, kopeļļas un tauki 0.9%, kopšķiedra 1.3 %, koppelni 1.8%.

LIETOŠANA: dot 1 plāksnīti VeggieDent FR3SH reizi dienā, vai saskaņā ar veterinārārsta norādījumiem.

Šis produkts ir paredzēts suņiem, atkarībā no to ķermeņa svara (VeggieDent FR3SH very small - līdz 5 kg, VeggieDent FR3SH small - 5 līdz 10 kg, VeggieDents FRSH medium no 10-30 kg svara, VeggieDent FR3SH large - virs 30 kg svara). 

Pārliecinieties, ka dzīvniekam vienmēr ir brīvi pieejams tīrs dzeramais ūdens.

Vienā iepakojumā ir 15 gb. VeggieDent FR3SH kauliņi.

VeggieDent FR3SH var iegādāties:
* BERTAS NAMS veterinārajās aptiekās
* Pie mūsu sadarbības partneriem visā Latvijā

VIRBAC ir viens no lielākajiem Francijas neatkarīgajiem veterinārajiem farmācijas uzņēmumiem, kas savā ražošanā ietver lielu produktu klāstu veterinārārstiem un dzīvnieku saimniekiem, lai tie varētu sekmīgi ārstēt un nodrošināt dzīvnieku veselību un labturību.