Mans grozs
0

0 items - €0,00

8in1 Triple Flavour kārums suņiem XS 294 g N21 kauliņi košļāšanai ar vistas fileju

Double click on above image to view full picture

attālināt
tuvināt

Vairāk skatu

8in1 Triple Flavour kārums suņiem XS 294 g N21 kauliņi košļāšanai ar vistas fileju

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Short Description

Lietošanai dzīvniekiem. Papildbarība pieaugušiem suņiem. Izturīgi, patentēti košļājamie kauliņi - garšīgas liellopa un cūkas ādiņas, aptītas ar vistas fileju. Zobakmens un zobu aplikuma mazināšanai un profilaksei. Satur daudz proteīna. Nesatur cukuru, garšas pastiprinātājus, ĢMO un sintētiskos konservantus.

Šīs ir veterinārās zāles vai produkts, kuru saskaņā ar latvijas likumdošanu vai uzņēmuma politiku nevar iegādāties ar e-veikala starpniecību. Šo produktu var pasūtīt bertas namā tikai sertificēti veterinārie speciālisti LAI AUTORIZĒTOS, SPIEDIET ŠEIT

Apraksts

Details

Lietošanai dzīvniekiem. Papildbarība pieaugušiem suņiem. Izturīgs, patentēts košļājamais kauls - garšīgas liellopa un cūkas ādiņas, aptītas ar vistas fileju. Zobakmens un zobu aplikuma mazināšanai un profilaksei. Satur daudz proteīna. Nesatur cukuru, garšas pastiprinātājus, ĢMO un sintētiskos konservantus.

Sastāvs: gaļa un dzīvnieku izcelsmes blakusprodukti (t. sk. 52 % liellopu āda, 25 % cūku āda, 8 % vistas fileja), augu izcelsmes blakusprodukti, minerālvielas. Analītiskie komponenti: kopproteīns 80%, kopeļļas un tauki 5%, kopšķiedra 1%, koppelni 3.5%.

Lietošana un devas: Saglabājiet vērtīgu līdzsvaru sunim nepieciešamajam barības daudzumam atbilstoši viņa aktivitātei, lieto kā apbalvojumu/kārumu, apjoms - saskaņā ar nepieciešamību, iekļaujot ikdienas kopējā barības devā. Vienmēr dzīvniekam nodrošināt pieejamu svaigu dzeramo ūdeni. Neatstāt bez uzraudzības dzīvnieku kopā ar šo kārumu. Izvēlieties tāda izmēra kaulu, kas ir nedaudz lielāks kā Jūsu mīluļa mute. Savāciet un izmetiet no kaula atdalītus gabalus.

  • Suņiem 2-12 kg XS 98 g N7

  • Suņiem 2-12 kg XS 294 g N21

  • Suņiem 2-27 kg S 35 g N1

  • Suņiem 12-35 kg M 65 g N1

  • Suņiem >20 kg L 85 g N1

Minimālais derīguma termiņš un ražošanas sērija: skatīt uz iepakojuma. Uzglabāt sausā vēsā vietā. Neto svars, un kaula izmēra atbilstība suņa ķermeņa svaram - skat. uz iepakojuma. Izcelsme: ĶTR. Atbildīgais par marķējumu ES: 8in1 Pet Products GmbH, Vācija, bar. reģ. Nr. DE NI 400101.

Izplatītājs: SIA Bertas nams, bar. reģ. Nr. LV 019020, Rīga, Ventspils iela 50, tālr. 80000060.

Papildus informācija

Papildus informācija

Aktīva viela
Merķа sugaSuns
RažotājsSmartbones
Tilpums
Svars294 g
IepakojumsN21
kategorija

Apskati

Rakstīt atsauksmi

Tikai reģistrētie lietotāji var rakstīt atsauksmes. Lūdzu, Pieslēdzaties vai reģistrējaties

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.