Mans grozs
0

0 items - €0,00

Bio-Life AirCleanse Pretalerģisks aerosols

Double click on above image to view full picture

attālināt
tuvināt

Vairāk skatu

Bio-Life AirCleanse Pretalerģisks aerosols

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Short Description

Aerosols efektīvi neitralizē putekļu ērcīšu, ziedputekšņu un mīļdzīvnieku izdalītos alergēnus.

IEGĀDĀJIES BIO-LIFE PRODUKTUS 30 EUR VĒRTĪBĀ UN SAŅEM DĀVANU!

Svarīgs paziņojums BERTAS NAMS klientiem: Notiek jauna e-veikala izstrāde, tādēļ Bertas Nams internetveikalā nav iespējams iepirkties. Lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri vai zvaniet pa tālruni: 80000060. Paldies par sapratni un pacietību! LAI AUTORIZĒTOS, SPIEDIET ŠEIT

Apraksts

Details

Pretalerģisks aerosols.

Aerosols neitralizē MĪĻDZĪVNIEKU, PUTEKĻU ĒRCĪŠU UN ZIEDPUTEKŠŅU izdalītos alergēnus, kas izraisa ALERĢISKAS REAKCIJAS CILVĒKIEM. Arerosolam piemīt dezodorējošs efekts.

Satur eikalipta un ilang-ilang (kanangas) eļļas.

Produkta testēšanā nav izmantoti laboratorijas dzīvnieki.

Iepakojums 250 ml.

Efektīvi neitralizē alergēnus iekštelpās – putekļu ērcītes, mīļdzīvnieku izdalītos alergēnus un ziedputekšņus, kuru klātbūtne gaisā cilvēkiem izraisa apgrūtinātu elpošanu, šķaudīšanu, alerģisko konjunktivītu, astmu, alerģisko dermatītu un izsitumus (nātreni).

LIETOŠANA

Flakonu turēt taisni, ar pulverizatoru uz augšu.

1. Mīļdzīvnieku alergēnu un putekļu ērcīšu gadījumā, izsmidzināt divas reizes nedēļā, 2 nedēļas, pēc tam reizi nedēļā.

2. Deva - viens pulverizatora spiediens uz 5 kubikmetriem gaisa. Pēc 2 - 3 stundām noslaucīt putekļus, telpu uzkopt ar putekļu sūcēju. Ziedputekšņu sezonas laikā, lietot vienu reizi dienā, vēlams ap plkst. 17-18, un, ja nepieciešams, var atkārtot pirms gulētiešanas. Logus un durvis turēt aizvērtus. Aerosols satur eikalipta un ilang-ilang (kanangas) eļļas, kas ir dabiski anti-alergēni.

Sastāvs: ūdens, etilalkohols, PPG-26 Blueth 28 PEG-40, hidrogenēta rīcineļļa, eikalipta (Eucalyptus globulus) lapu eļļa, Quaternium-26, Quaternium-22, Cananga odorata.

Brīdinājumi: Ugunsnedrošs! Sargāt no saules gaismas. Uzglabāt tikai oriģinālajā iepakojumā temperatūrā, kas nepārsniedz 50°C Nelietot atklātas liesmas un sakarsētu virsmu tuvumā! Sargāt no uguns – nesmēķēt! Sargāt no bērniem! Izvairīties no produkta tiešas nokļūšanas acīs. Izvairīties no produkta saskares ar pārtiku. Lietot saskaņā ar instrukciju.

Ražots Lielbritānijā pēc Bio-Life International Ltd. Pasūtījuma. Izplatītājs: Bertas Nams SIA, Ventspils iela 50, Rīga, LV-1002 Klientu tālrunis 80000060.

Papildus informācija

Papildus informācija

Aktīva viela
Merķа suga
RažotājsBio-Life
Tilpums250 ml
Svars
Iepakojums
kategorijaBIO-LIFE līdzekļi

Apskati

Rakstīt atsauksmi

Tikai reģistrētie lietotāji var rakstīt atsauksmes. Lūdzu, Pieslēdzaties vai reģistrējaties

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.