Mans grozs
0

0 items - €0,00

Certech Super Benek 150 g zāle kaķiem ar kastīti

Double click on above image to view full picture

attālināt
tuvināt

Vairāk skatu

Certech Super Benek 150 g zāle kaķiem ar kastīti

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Short Description

Ne visiem kaķiem ir pieeja pļaviņai vai dārzam, tāpēc mājās augoša Super Benek zāle ir lieliska alternatīva. Minerālais substrāts, miežu graudi un dabīgais mēslojums rada zālei straujas augšanas iespējas - zāle izaugs ātri.
Svarīgs paziņojums BERTAS NAMS klientiem: Notiek jauna e-veikala izstrāde, tādēļ Bertas Nams internetveikalā nav iespējams iepirkties. Lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri vai zvaniet pa tālruni: 80000060. Paldies par sapratni un pacietību! LAI AUTORIZĒTOS, SPIEDIET ŠEIT

Apraksts

Details

Ne visiem kaķiem ir pieeja pļaviņai vai dārzam, tāpēc mājās augoša Super Benek zāle ir lielisks risinājums. Minerālais substrāts, miežu graudi un dabīgais mēslojums rada zālei straujas augšanas iespējas - zāle izaugs ātri.

Ātri augoša zāle kaķiem, kas palīdz izvadīt matu bumbas no mājdzīvnieka organisma. Kaķu zāle atbalsta gremošanas sistēmas darbību un apgādā zvēriņa organismu ar nepieciešamo šķiedrvielu daudzumu ēdiena sagremošanai un izvadīšanai. Ēdot zāli, kaķi izvairīsies no puķu un telpaugu ēšanas, kas var nodarīt kaitējumu kaķa veselībai. 100% dabīgi materiāli.

Papildus informācija

Papildus informācija

Aktīva viela
Merķа sugaKaķis
RažotājsCertech
Tilpums
Svars
Iepakojums
kategorija

Apskati

Rakstīt atsauksmi

Tikai reģistrētie lietotāji var rakstīt atsauksmes. Lūdzu, Pieslēdzaties vai reģistrējaties

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.