Bertas Namā jaunums: Ekoprom

Uzņēmums "Ekoprom" veterināro preču tirgū darbojas jau 20 gadus un izgājis izaicinošo ceļu no nelielas ražošanas kompānijas līdz mūsdienīgam pētniecības un ražošanas kompleksam. Uzņēmuma ikdienas galvenais uzdevums ir piedāvāt gala patērētājam produktu, kas viņam ir vajadzīgs un kuram viņš uzticas. Ekoprom atvērti komunicē ar mīļdzīvnieku īpašniekiem un sadarbojas ar vadošām veterinārajām klīnikām. Ik katrs produkts iziet stingrus klīniskos izmēģinājumus, lai nodrošinātu efektīvu un drošoulīdzekļu ražošanu. Receptūras tiek izstrādātas atbilstoši mūsdienas pētījumiem un tehnoloģijām. Ekoprom portfolio iekļauj 25 zīmolus un vairāk nekā 600 produktus. To klāstā ir gan unikāli patentēti preparāti, gan FMCG Gada Balvas vairākkārtēji uzvarētāji. Bertas Nams sākotnējā piedāvājumā ir seši Ekoprom zīmoli.

Ekoprom produkti

Cliny kaķu un suņu higiēnas līdzekļu līnija ar sudraba joniem. 
Tie veidoti, ņemot vērā dzīvnieku vajadzības un anatomiskās īpašības. Izmantojot Cliny, īpašnieki iegūst vienkāršu un ērtu veidu, kā uzturēt savu mājdzīvnieku tīru un koptu. Ir pierādīts, ka sudraba joniem ir spēcīga plaša spektra baktericīda iedarbība, neizraisot alerģiju un intoksikāciju. 

GreenFort NEO dzīvnieku aizsardzībai pret ektoparazītiem. 
Efektīvi produkti, kas izmanto dabīgās eļļas un dimetikonu. Dimetikons imobilizē ektoparazītus, kas 24 stundu laikā noved pie viņu bojāejas. Ēteriskās eļļas netikai atbaida ektoparazītus, bet arī mazina kairinājumu un niezi. 

Mr. Fresh Expert dzīvnieku kopšanas līdzekļu līnija. 
Ne vienmēr mīļdzīvnieki ir tīrīgi un bez uzvedības nepilnībām. Mr. Fresh Expert palīdz uzturēt māju tīru un radināt mājdzīvniekus pie kārtības. Produktu sastāvus izstrādā vācu kompānija Neoterica GmbH. Produkti ražoti, izmantojot mūsdienu Eiropas tehnoloģijas Krievijā, kas ļauj nepārmaksāt par to augsto kvalitāti. Urīna smaku un traipu likvidācijas līdzekļos ir enzīmi, kas likvidē problēmu molekulārajā līmenī, nevis tikai īslaicīgi maskē to. Visi produkti ir droši dzīvniekiem un nesatur hloru, fluoru un citas ķīmiski agresīvas sastāvdaļas.

Relaxivet līdzekļi kaķu un suņu nevēlamas uzvedības korekcijai stresa, baiļu un trauksmes laikā. 
Dabiskās sastāvdaļas neizraisa atkarību, palīdz mazināt dzīvnieka nervu spriedzi un trauksmi. Ātri novērš stresu, ilgstoši preventējot tā rašanos. Plašs sortiments ļauj produktus izmantot dažādās situācijās. Izstrādāts pēc Neoterica Gmbh (Vācija) receptūrām.

Čistotel kosmētisko un kukaiņu atbaidošo līdzekļu līnija. 
Lieliska kvalitāte par izcilu cenu. Vēl jo vairāk, produkti nepaliks nepamanīti plauktos, pateicoties spilgtam un emocionālam iepakojumam.

Stop Problem efektīvo higiēnisko līdzekļu līnija. 
Lieliska un draudzīga cena. Produktu līnijā ietilpst kamolu izvadīšanas pasta kaķiem un seskiem, zobu pasta kaķiem un suņiem, losjoni dzīvnieciņu acu un ausu tīrīšanai, kā arī dažādi spreji.