Flamingo zoo preces kaķiem

Flamingo zoo produkti

Jūsu mājdzīvnieka iecienītākais zīmols! Bertas Nams ar prieku ziņo, ka šonedēļ mūsu produkcijas klāstu papildinājis Flamingo ar savām daudzpusīgajām produktu līnijām dažāda tipa mājdzīvniekiem. Flamingo ir dibināts 1972. gadā Beļģijā un šodien ir vadošs uzņēmums mājdzīvnieku nozarē.

Zīmola produkcija tiek izplatīta vairumtirgotājiem un mazumtirdzniecības tīklos vairāk nekā 50 valstīs, ieskaitot Latviju. Flamingo ir visu mājdzīvnieku draugs ar vairāk nekā 8500 produktu piedāvājumu un jaunumiem katru mēnesi, iepriecinot suņus, kaķus, putnus, grauzējus, akvārija un terārija iemītniekus u.c. Vairāk nekā 100 speciālistu komanda strādā katru dienu un nepārtraukti komunicē ar saviem klientiem, apmeklē visus svarīgākos pasākumus un vienmēr pilnveido produktu klāstu, nodrošinot kvalitāti, funkcionalitāti un papildus vērtību.

Flamingo piedāvājums Bertas Namā aplūkojams šeit. Ja jums ir interese par citiem Flamingo produktiem, droši jautājiet savam menedžerim. Šā brīža produktu klāsts mājdzīvniekiem:

- Drošības krūšu siksnas un savienotāji suņiem
- Transportēšanas kastes
- Kaķu kakla un krūšu siksniņas, iemaukti ar pavadu un iemaukti-veste ar pavadu
- Tualetes kaķiem un ekskrementu savākšanas maisiņi
- Vienreizējas lietošanas paladziņi kucēniem
- Jostas un biksītes suņu puikām
Fresk atvēsinošie paklājiņi suņiem un kaķiem
- Atstarojošas vestes suņiem
- Somiņas suņu kārumiem
- Higiēniskās salvetes, zobu sukas un pudeles ar knupīti
- Nagu knaibles
- Pēcoperācijas apkakle suņiem
- Bļodiņas ēšanai un ūdens pudeles ceļojumiem

Flamingo Fresk atvesinosie paklaji