Mans grozs
0

0 items - €0,00

Par JOSERA

JOSERA - ģimenes uzņēmums

Josera uzņēmuma vēsture sākas ar divu personu idejām: JOSERA ir sekmīgi iesaistījies dzīvnieku uztura un pārtikas produktu segmentos jau vairāk nekā 70 gadus. Kā vidēja lieluma ģimenes uzņēmums, JOSERA vienmēr attīstītās tālāk. Uzņēmuma vērtības ir ilgtspējība, inovācijas, atbildība un drošība!

Joseph un Pauline Erbacheri ir tie, kuri nodibināja uzņēmumu Josera - II pasaules kara laikā ar lopbarības ražotnēm Weilbach, Lower Franconia ciematā. JOSERA ir veidojuši iespaidīgu veiksmes stāstu daudz gadu gaitā.

Atbildība pret mūsu klientiem un darbiniekiem ir ļoti svarīga, kā arī apkārtējai videi, iedzīvotājiem un dzīvniekiem ir augstākā prioritāte pirekš Josera. Paaudzēm mainoties, mūsu interesēs ir, lai mūsu pienākums būtu ilgtspējīga apsaimniekošana. Tāpēc mūsu ilgtspējas stratēģija balstās uz trim balstiem: vide, kvalitāte, sociālā atbildība. 

 

Rūpes par vidi

Izmantojot ilgtspējīgu efektīvu ražošanu (izmantoto resursu ziņā) un videi draudzīgus transporta procesus, JOSERA būtiski samazina ietekmi uz vidi. Par mūsu saistībām attiecībā uz enerģijas taupīšanu un CO2, JOSERA ir bijusi apbalvota vairākas reizes, par viņu atbildību attiecībā uz CO2 un enerģijas taupīšanu. JOSERA nepārtraukti novērtē visus procesus, produktu un enerģijas pārvaldības sistēmas attiecībā uz vidi, turpinot patstāvīgi uzlabot savus veikumus vides jomā.  

 

Samazinot mūsu ietekmi uz vidi

  • Kompensē uzņēmuma CO2 emisijas, izmantojot ilgtspējīgas apmežošanas projektus 
  • Videi draudzīga preču satiksme un īsi transporta maršruti
  • Ilgtspējīga būvniecība ar dabiskiem materiāliem - JOSERA lielizmēra noliktavas plaukti izgatavoti no koka
  • Elektroenerģija no atjaunojamiem enerģijas avotiem 
  • Videi draudzīga iepakojuma izmantošana
  • Dabai draudzīga drukāšana - printētie izstrādājumi, kas izgatavoti no “FSC” - Mežu uzraudzības padomes sertificēta papīra
  • Bioloģisko atkritumu gaisa attīrīšana – JOSERA ”bio-bed” (bioloģisko filtru sistēma)

 

Josera kvalitāte

Mūsu produkti tiek izstrādāti sadarbībā ar ekspertiem no rūpniecības un zinātnes nozarēm, saskaņā ar jaunākajām atziņām un tiek ražoti izmantojot videi draudzīgus procesus.

 

Kvalitātes nodrošināšana un inovativitāte, izmantojot ilgtermiņa biznesa attiecības

JOSERA augsti vērtē ilgtermiņa, uzticamu sadarbību klātienē ar mūsu tirdzniecības partneriem. Tas ļauj mums izpildīt augstās kvalitātes standartus mūsu izejvielām, kas pievieno ilgtspējīgu un patiesu vērtību mūsu klientiem.

 

JOSERA un sociālā atbildība

JOSERA ir atbildīga pret līdzcilvēkiem un nākamajām paaudzēm visā pasaulē: Mūsu reģions ir arī tuvu mūsu sirdij. Tas ir iemesls, kāpēc JOSERA nodarbina reģionālos darbiniekus un lieto reģionālās izejvielas. Ar “ERBACHER-FOUNDATION” un “Family Cooperation for Food”(FCF), JOSERA aktīvi atbalsta attīstības projektus visā pasaulē.

 

Cilvēki no vietējā reģiona

Papildus daudziem darbiniekiem un pakalpojumu sniedzējiem no vietējā reģiona, daudzi mūsu darbinieki ir nodrošināti ar dabu vietējā teritorijā. Paplašinot uzņēmuma darbību Kleinheubach teritorijā, JOSERA rada un nodrošina darbavietu saglabāšanu.

 

Izejvielas no vietējā reģiona

Mūsu misija ir ilgtspējīga un reģionāla projekcija augstas kvalitātes dzīvnieku barībām, izmantojot vietēji pieejamos resursus. Saskaņā ar ”DLG-Plus” zīmoga apstiprinājumu, JOSERA galvenokārt apstrādā izejvielas no Vācijas un no vietējā reģiona.