Mans grozs
0

0 items - €0,00

Virbac Feluro 60 ml

Double click on above image to view full picture

attālināt
tuvināt

Vairāk skatu

Virbac Feluro 60 ml

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Short Description

Feluro ir garšīga papildbarība suspensijas veidā iekšķīgai lietošanai kaķiem. Palīdz saglabāt urīnceļu veselību.

Svarīgs paziņojums BERTAS NAMS klientiem: Notiek jauna e-veikala izstrāde, tādēļ Bertas Nams internetveikalā nav iespējams iepirkties. Lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri vai zvaniet pa tālruni: 80000060. Paldies par sapratni un pacietību! LAI AUTORIZĒTOS, SPIEDIET ŠEIT

Apraksts

Details

Lietošanai dzīvniekiem.

Feluro ir garšīga papildbarība suspensijas veidā iekšķīgai lietošanai kaķiem. Palīdz saglabāt urīnceļu veselību.

Feluro sastāvdaļas (N-acetil-D-glikozamīns, mežrozīšu augļu pulveris ar koncentrētu polifenolu saturu, zaļās tējas koncentrāts) sniedz 4 būtiskus ieguvumus:

● veicina normālu urīnceļu gļotādu

● veicina urīnceļu orgānu šūnu veselību oksidatīvā stresa gadījumā

● palīdz urīnceļos saglabāt urīnu sterilu

● palīdz samazināt stresa reakcijas pret ārējiem notikumiem

SASTĀVS. Rafinēta augu eļļa (olīvu un kokosriekstu), N-acetil-Dglikozamīns 6,28%, augu izcelsmes blakusprodukti, gamma ciklodekstrīns, lecitīns, , zaļās tējas sausais koncentrāts (min 1,88%, ar bagātīgu L-teanīna saturu), glicerīna monostearāts, raugi, maltodekstrīns, mežrozīšu augļu pulveris ar koncentrētu polifenolu saturu (min. 0,46%), cukuri, minerālvielas. Analītiskie komponenti: kopproteīns 4,5%, kopeļļas un tauki 76%, kopšķiedra <2%, koppelni 1,7%, Lteanīns 1,1%, polifenoli 0,3%. Organoleptiskas piedevas: 2b aromatizējošas sastāvdaļas.

LIETOŠANA. Ieteicamā deva 1 ml divas reizes dienā, izmantot dozēšanas šļirci un adaptera vāciņu. Nepārsniegt ieteicamo devu. Pirms lietošanas ieteicams konsultēties ar veterinārārstu. Vienmēr nodrošiniet dzīvniekam pieejamu svaigu dzeramo ūdeni.

KĀ PAREIZI LIETOT FELURO DOZATORU ? (skatīties piktogrammas lietošanas pamācībā) 1: Pirms lietošanas pudeli rūpīgi sakratīt. 2: Atskrūvējiet balto vāciņu, lai atvērtu pudeli. 3: Uzskrūvējiet adaptera vāciņu uz pudeles. 4: Turiet pudeli vertikāli un atveriet adaptera mazo vāciņu. 5: Stingri ievietojiet dozēšanas šļirci adaptera iekšpusē. 6: Apgrieziet pudeli otrādi un lēnām velciet šļirces virzuli uz leju, lai dozēšanas šļirce piepildās ar produktu. Ievilkt ieteicamo daudzumu. 7: Apgriezt pudeli atkal vertikāli un noņemt dozēšanas šļirci no adaptera vāciņa. Aizveriet adaptera vāciņu. 8: Uzmanīgi pievienot produktu barībai un sajaukt, vai arī ievietojiet šļirci mutē dzīvniekam un uzmanīgi izspiediet produktu no šļirces. Pārliecinieties, ka dzīvnieks norij produktu. 9: Vienmēr turiet pudeli noslēgtu ar adaptera vāciņu. Pēc lietošanas rūpīgi izskalojiet šļirci ar tīru ūdeni .

UZGLABĀT istabas temperatūrā, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Pēc pirmreizējas atvēršanas izlietot 2 mēnešu laikā.

IEPAKOJUMS. 60 ML flakons ar mēršļirci un adapteri.

RAŽOŠANAS SĒRIJA UN MINIMĀLAIS GLABĀŠANAS TERMIŅŠ – norādīts uz iepakojuma.

RAŽOTĀJS. VIRBAC, Francija ( raž. atz. Nr. aFR 36035007)

IZPLATA: „BERTAS NAMS” SIA; Ventspils iela 50, Rīga; tālr. 80000060, reģ. Nr. LV 019020

Papildus informācija

Papildus informācija

Aktīva viela
Merķа sugaKaķis
RažotājsVirbac
Tilpums60 ml
Svars
Iepakojums
kategorija

Apskati

Rakstīt atsauksmi

Tikai reģistrētie lietotāji var rakstīt atsauksmes. Lūdzu, Pieslēdzaties vai reģistrējaties

Faili

View File Virbac Feluro Size: (273.32 KB)

Preces birkas

Lietojiet atstarpes, lai atdalītu birkas, apostrofus lai sagrupētu frāzēs.