https://admins.bertasnams.lv/storage/media/2457/image.svg
https://admins.bertasnams.lv/storage/media/2457/image.svg
Sīkdatņu izmantošanas noteikumi

SIA “Bertas Nams” sīkdatņu izmantošanas noteikumos norādīti sīkdatņu (jeb angļu valodā “cookies”) lietošanas nolūki, kā arī apmeklētāja tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām un interesēm. Gadījumos, ja notiek ievākto personas datu apstrāde, SIA “Bertas Nams”  ieņem pārziņa lomu (turpmāk – Pārzinis).

Kas ir sīkdatnes

Sīkdatne ir neliela izmēra faili, ko Pārziņa mājas lapa www.bertasnams.lv (turpmāk – tīmekļa vietne) nosūta uz tīmekļa vietnes apmeklētāja gala ierīci (piemēram, datoru, mobilo tālruni). Sīkdatnes tiek saglabātas tīmekļa pārlūkprogrammas (piemēram, Microsoft Edge, Google Chrome) datņu direktorijā tīmekļa vietnes apmeklētāja gala ierīces cietajā diskā. Nākamreiz, apmeklējot tīmekļa vietni, apmeklētāja tīmekļa pārlūkprogramma nolasa sīkdatni un nodod informāciju atpakaļ tīmekļa vietnei vai elementam, kas sākotnēji ir instalējis sīkdatni. 
Sīkdatnes ir izstrādātas tā, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes ērtu lietošanu un uzlabotu tās funkcionalitāti, atvieglojot lietotāju darbu un ievācot informāciju, kā tīmekļa vietnes apmeklētājs izmanto tīmekļa vietni. Sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu interneta vietnes apmeklētāja datoram. 

Pārzinis izmanto sīkdatnes, kas ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanai. Tu vari atspējot šīs sīkdatnes, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, taču tas var ietekmēt tīmekļa vietnes darbību. Turklāt ar apmeklētāja piekrišanu Pārzinis var iestatīt neobligātas sīkdatnes, lai uzlabotu pārlūkošanas pieredzi un sniegtu personalizētus piedāvājumus, tostarp reklāmas. 

Kādam nolūkam tiek izmantotas sīkdatnes

Pārzinis izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu Pārziņa tīmekļa vietnes lietotāja ērtības, funkcionalitāti, pielāgotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem - tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam, iegūtu statistikas datus par tīmekļa vietnes apmeklētāju plūsmu - apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku, lietotāju autentifikācijai, kā arī, lai saņemtu datus un gūtu ieskatu, kas Pārzinim var noderēt, lai pārliecinātos, ka tīmekļa vietne ir izstrādāta un funkcionē tā, lai tās apmeklētājs saņemtu pēc iespējas labākus pakalpojumus.

Saņemot Pārziņa tīmekļa vietnes apmeklētāja piekrišanu, Pārzinis izmanto sīkdatnes, lai sniegtu pielāgotu informāciju par Pārziņa produktiem un pakalpojumiem, kas Jūs varētu interesēt, kā arī uzlabotu Pārziņa tīmekļa vietnes darbību. 

Sīkdatņu apraksts un kādas sīkdatnes mēs izmantojam

Lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti, atvieglotu tās lietošanu un sniegtu lietotājiem personalizētus piedāvājumus (arī reklāmu veidā), vietnēs tiek izmantoti turpmāk minētie sīkdatņu veidi:
1.    bertas_nams_cookie_consent
Nosaka, vai apmeklētājs ir akceptējis sīkfailu piekrišanas lodziņu. Tas nodrošina, ka sīkdatņu piekrišanas lodziņš netiks parādīts atkārtoti.
2.    bertas_nams_session
Saglabā lietotāja sesijas stāvokli visos lapu pieprasījumos
3.    Google Analytics - _ga
Saglabāt un uzskaitīt lapu skatījumus
4.    Facebook Pixel Sīkdatne: _fbp
Reklāmas veicināšanas sīkdatne.
5.    Funkcionalitātes nodrošināšanai izmantotās sīkdatnes:
lastExternalReferrerTime, lastExternalReferrer, __Host-next-auth.csrf-token, __Secure-next-auth.callback-url, nextauth.message

Sīkdatņu informācijas nodošana trešajām personām

Sīkdatņu informācija netiek nodota apstrādei ārpus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas Zonas (EEZ).

Sīkdatņu apstiprināšana un atspējošana

Apmeklējot tīmekļa vietni, tās apmeklētājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Lietotājam ir iespēja piekrist visu sīkdatņu izmantošanai vai izvēlēties atsevišķus sīkdatņu veidus, kurām sniegt savu piekrišanu, izmantojot izvēlnes “Apstiprināt visas” vai “Apstiprināt izvēlētās”. Apmeklētājam netiek piedāvāta iespēja atteikties no tehnisko jeb obligāto sīkdatņu izmantošanas, jo bez to lietošanas tīmekļa vietnes lietošana būs traucēta vai nebūs iespējama. Tehnisko jeb obligāto sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Pārziņa leģitīmās intereses – nodrošināt tīmekļa vietnes netraucētu darbību. Pārējo sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir apmeklētāja piekrišana, kas tiek sniegta ieliekot piekrišanas atzīmi attiecīgajā piekrišanas dialoglogā. Piekrišana apliecina, ka apmeklētājs iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem un tiesisko pamatu. Piekrišanas sniegšana, tās atsaukšana vai mainīšana attiecas uz visām interneta vietnes sadaļām, kurās tiek izmantots attiecīgais sīkdatņu veids.